Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

„Mes Kitokie“ – atlikėjas Lukas Kuchtovas: „Klausau net Bieberio!“

 

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Ketvirtadienį laidoje bendravome su atlikėju Luku Kuchtovu. Vaikinui nepatinka, kai jį vadina dainininku ar reperiu. Pasak pašnekovo, žmonės įsivaizduoja, kad reperiai yra blogi žmonės, darantys neigiamą įtaką jaunimui, o Lukas teigia, jog jis – geras žmogus, rašantis dainas.

Lukas (1)
Pašnekovas, po dešimties metų praleistų Airijoje, grįžo gyventi atgal į Lietuvą. Kodėl? Lukas sako, jog pasiilgo Lietuvos, o ir merginos čia yra gražiausios

Lukas džiaugiasi, kad klausytojai jį stipriai palaiko ir pažada, jog kol jaus palaikymą, tol kurs. Kas be palaikymo įkvepia kurti? Atlikėjas sako, jog labiausiai – vasara. Tačiau ir mėgstami dainininkai daro įtaką kūrybiniam procesui. Kalbėdamas apie juos, Lukas pamini ir garsųjį kanadiečių atlikėją Justin Bieber: „Reikia džiaugtis, kad tokių žmonių yra pasaulyje“.  Jis sako, jog Justin yra talentingas dainininkas, kadangi dar būdamas pakankamai jaunas pasiekė tiek, kiek tik galėjo daugiausiai.

Pašnekovas mano, jog visi jo klausosi ir tik apsimeta, kad jo nemėgsta, o namuose traukia populiariąją dainą „Baby“. Lukas taip pat yra pakankamai jaunas ir turi nemažai gerbėjų. Paklausus, kuo vaikinas žavi savo klausytojus, jis atsako klausimu: „Išvaizda?“ Atlikėjas mano, jog scenoje esančiam žmogui išvaizda yra svarbi. Jo nuomone, tik patrauklus ir charizmatiškas žmogus gali pritraukti klausytojų dėmesį.

Pašnekovas, po dešimties metų praleistų Airijoje, grįžo gyventi atgal į Lietuvą. Kodėl? Lukas sako, jog pasiilgo Lietuvos, o ir merginos čia yra gražiausios. Šiuo metu jis studijuoja marketingo vadybą, bet kurti bei dainuoti nežada sustoti. Kaip tapti žinomu atlikėju, kurio dainos būtų įtrauktos į „Vevo“ grojaraštį, ką vaikinas gali patarti jaunuoliams, norintiems emigruoti bei kokią senatvę jis piešia mintyse – klausykitės interviu!

„Mes Kitokie“ ketvirtadieniais nuo 18 val. „FM99“ eteryje! Prisijunk!

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...