Klausyti gyvai

13:35 - 14:00

Ši diena muzikos istorijoje

„Mes Kitokie“ – Rolandas Mackevičius: „Viskas paprasta, kai esi pasiruošęs“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Laidoje bendravome su televizijos ir radijo laidų vedėju – Rolandu Mackevičiumi. Kaip ir įprasta, šis radistas neslėpė savo puikios nuotaikos ir pozityvumu žavėjo viso pokalbio metu. Dažniausiai Rolandas Mackevičius dirba su savo kolega Jonu Nainiu. Kaipgi susitiko šis talentingas ir žmonių mylimas duetas? „Likimas mus suvedė“, – juokauja R. Mackevičius. Pirmasis jų susitikimas buvo „TV1“ vakarinėje laidoje „Dušas“. Ten dirbęs Rolandas dažnai matydavo realybės šou dalyvį Joną. Kaip sako pašnekovas, „Jonas buvo didžėjus, o aš didis šokėjas“, tad neretai teko susitikti ir diskotekose, šokiuose. Vienąkart Rolandas juokaudamas Jonui pasakė, kad jis prastai veda laidą ir paklausė, kada bus išmestas, kad jo vietą galėtų pakeistų pats. J. Nainys įsiminė šiuos žodžius ir kai programų direktorius Ernestas Janušas sakė patobulinti laidą, Jonas prisiminęs Rolandą pasikvietė jį į komandą. Sėkmingai suradę bendrą kalbą ryškūs televizijos veidai ir radijo balsai jau daugiau nei 10 metų ne tik dirba kartu!

exit vilnius
„Likimas mus suvedė“, – juokauja R. Mackevičius („Exit Vilnius“ nuotr.)

Pokalbio metu R. Mackevičius prisimena ir pirmąjį savo interviu televizinėje laidoje „Dušas“. Radistas pasakoja, jog jam kalbinti teko legendinę grupę „Bavariją“.  Tai prisiminęs pašnekovas paatvirauja, kad tuo metu jam buvo silpna, tačiau po pokalbio jis buvo išgirtas. „Buvau beprotiškai pasimetęs, bet viskas buvo labai gerai.“

rolas (K. Čachovskio nuotr.)
Rolanadas Mackevičius (K. Čachovskio nuotr.)

Be darbo televizijoje bei radijuje „ZIP FM“, radistai su kitais įžymiais Lietuvos žmonėmis (A. Mamontovu, Svaru, M. Mikutavičiumi ir kt.) yra LR Prezidentės Dalios Grybauskaitęs inicijuotos nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai. „Jeigu aukščiausias valstybės lyderis kažko prašo, tu nesvarstai, ar nori, ar gali, tu tiesiog darai“, – teigia Rolandas. Pasak jo, dabar bus tiek pat džiaugsmo ir malonumo, kiek darbo ir atsakomybės, nes savo patirtimi teks dalintis su dvigubai didesnėmis auditorijomis. Paklausus, ką apie D. Grybauskaitę galvoja pašnekovas, jis atsako, nors pažįsta ją nedaug, didžiuojasi ir gerbia ją. „Žodžiais šito žmogaus nenupasakosi“, – teigia Rolandas. Jo nuomone, retai sutiksi stipresnį, tvirtesnį ir ryžtingesnį žmogų, kuris niekada neserga, neliūdi, visur spėja ir viską padaro. Koks žmogus yra Rolandas, ką jis mėgsta bei kaip įsivaizduoja savo senatvę – klausykitės pokalbyje!

Kitos naujienos

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Teatras, muzika, dailė… Šias ir kitas kultūros sritis SUJUNGS šiųmetė muziejų naktis Alytuje!  ...