Klausyti gyvai

08:00 - 10:40

Savaitgalio rytas

„Myliu Alytų ir noriu padaryti, kad jis dar labiau klestėtų“, – sako konkursą laimėjusi Modesta Tarasauskienė

 

Alytiškė Modesta Tarasauskienė laimėjo Alytaus miesto savivaldybės administracijos skelbtą Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus vedėjo konkursą.

Modesta Tarasauskienė: „Esu alytiškė. Visą laiką čia gyvenau ir dirbau. Myliu Alytų ir noriu padaryti, kad jis dar labiau klestėtų, kad būtų patrauklus ne tik vietos gyventojams. Noriu, kad čia liktų jauni žmonės,  jame  investuotojai čia investuotų daugiau.“

Modesta tarasauskiene 2017
Konkursą laimėjusi Modesta Tarasauskienė. Nuotraukas iš asmeninio archyvo

Konkurso laimėtoja yra dirbusi privačiame versle marketingo srityje. „Esu įpratusi dirbti su daug žmonių, įpratusi mąstyti, kaip mano skyriaus darbas integruotas su kitais skyriais. Visi turime dirbti, siekdami bendro tikslo. Mano darbo versle privalumas yra tai, kad mano darbas orientuotas į rezultatą. Šiais principais norėčiau vadovautis ir naujame darbe“.

Dalyvauti konkurse buvo užsirašę keturi kandidatai, į konkursą atvyko trys. Atrankos komisijai vadovavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas, teigęs jog visi kandidatai buvo motyvuot.

 „Pirmą kartą išbandėme naują praktiką, kai  komisijos darbe dalyvavo nepriklausomas ekspertas.  Šiame konkurse tai buvo viešųjų ryšių specialistė Dalia Kutraitė“, –sakė administracijos direktorius.

Konkurso laimėtoja Modesta Tarasauskienė darbą pradės, kuomet bus gauta pažyma iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.  Konkurse dalyvavę pretendentai konkurso rezultatus teismui gali skųsti per 30 dienų.

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...