Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Savaitgalio promenada

Namuose „Auskos“ futbolininkai tęsia nepralaimėtų rungtynių seriją

LFF I lygos penktojo turo susitikime tarp Alytaus „Auskos“ ir Kelmės „Kražantės“ po antrojo kėlinio alytiškiai namuose iškovojo pergalę rezultatu 3:1 (0:0). Pirmajame kėlinyje abi komandos sukūrė keletą pavojingų progų varžovams, tačiau kamuolys taip ir nepasiekė nei „Auskos“ nei „Kražantės“ vartų. Po pirmojo kėlinio abi komandos turėjo tenkintis lygiosiomis – 0:0.

auskapaulAntrajame rungtynių kėlinyje su kur kas didesniu užsidegimu pradėję kėlinį pirmieji savo įvarčių sąskaitą atidarė „Auskos“ futbolininkai, kuomet 55–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Paulius Sakalis pelnė pirmąjį įvartį savo ekipai – 1:0. Antrojo įvarčio ilgai laukti neteko, 59–ąją minutę dar kartą savo ekipos sirgalius nudžiugino Paulius Sakalis, savo ekipos įvarčių sąskaitą padvigubindamas – 2:0.

67–ąją rungtynių minutę rezultatą sušvelninti pavyko Kelmės „Kražantei“, kuomet kamuolį taikliai į varžovų vartus pasiuntė Vaidas Vikroravičius – 1:2. Visgi 76–ąją rungtynių minutę sėkmingai užbaigti ataką ir pranašumą „Auskai“ sugrąžinti pavykotam pačiam P. Sakaliui, po kurio įvarčio rezultatas tapo 3:1. Iki rungtynių pabaigos rezultatas taip ir nepasikeitė, pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuota alytiškių pergalė namuose rezultatu – 3:1.

auskakoJau šį sekmadienį, balandžio 26 d. Alytaus FM „Auskos“ futbolininkai, patekę į Lietuvos salės futbolo taurės turnyro finalo ketvertą, Kauno sporto halėje žais pusfinalio rungtynes su Kauno „Celsiu“. Sėkmės atveju mūsų „futsalerių“ laukia finalas su Panevėžio „Baltijos“ ir Radviliškio „Lokomotyvo“ poros kitame pusfinalyje nugalėtoju.

Zenono Šilinsko nuotraukos

Kitos naujienos

Namo viduje Alytaus rajone iš antro aukšto šeštadienį nukrito mažametis, apie 22 val. 30 min. Alytaus r. ...

Šį savaitgalį Alytaus kultūros centre vyks neeilinis renginys – Eurochestries Baltijos jaunimo orkestrų f...

Ar vaikams svarbūs mitybos klausimai? Su kokiomis problemomis, įpročiais, mitais gyvena vaikai ir...

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka jaunimui dovanos neišdildomų kultūrinių įspūdžių ir pat...