Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Nauja „Kauno grūdų“ gamybos linija Alytuje pradės veikti jau kitais metas

Kauno grūdai investuoja 32 milijonus eurų Alytuje. AB „Linas Agro Group“ pavaldžioji įmonė AB „Kauno grūdai“ turi dvi greitai paruošiamų produktų gamyklas – Kėdainiuose ir Alytuje, o Alytuje plečiama veikla, nes čia gerai sekasi, sako AB „Kauno grūdai“ generalinis direktorius Andrius Pranckevičius.

„Jau daug metų makaronų gamykla yra pati moderniausia Rytų ir Šiaurės Europoje“, –  pasakoja vadovas. – „Antrasis žingsnis – esamos gamyklos didinimas – dviejų naujų gamybos linijų statyba ir ženklus viso pastato išplėtimas.“

 AB „Kauno grūdai“ produkcija pabaigus investiciją padvigubės nuo dabar visoje Lietuvoje – abiejose gamyklose pagaminamų 250 mln pakelių iki 500 milijonų per metus. 

Investicijas planuojama įgyvendinti per metus, naujos linijos įranga atvyks iš Pietų Korėjos ir pradės veikti kitais metais. Beveik visa įmonės  produkcija eksportuojama – 95% ir daugiau išvažiuoja į Europą, pasakoja įmonės vadovas. Planuojama sukurti ir 250 naujų darbo vietų.

„Vis daugiau įmonių trumpina gamybos grandines ir nori gamintis Europoje, o ne vežtis iš Kinijos.“ – pasakoja A.Pranckevičius.

Klausykite plačiau!

Andrius Pranckevičius

Kitos naujienos

Naujasis „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra šiandien buvo pristatytai komandai ir surengė pirmąją...

Bendrovė „Alytaus šilumos tinklai“ įgyvendino projektą ir beveik pusšimtyje Alytaus miesto švieti...

Apie  branduolinio ginklo dislokavimą Baltarusijoje, Kinijos vadovo vizitą Rusijoje ir ukrainieči...

Per tris dešimtis žmonių įkalinta, keletas nužudyti - tyli vizualinė kova laikinai okupuotose Ukrainos te...