Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Nemokamas „Alytaus adrenalino festivalis’23” jau rugpjūčio 26-27!

Ketvirtą kartą Dzūkijos sostinėje – kvapą gniaužiantis, azartiškas ir visiškai nemokamas „Alytaus adrenalino festivalis’23”, kuris šįkart lauks jūsų net dvi dienas rugpjūčio 26-27! Šis renginys apjungs net kelias skirtingas legalias automobilių lenktynes mieste, pasiūlys pramogų visai šeimai, daugybę sportinių užsiėmimų ir šeštadienio vakarą pasilinksminti kvies Orestas Vyšniauskas ir grupė „Hypocrites“! Ir visa tai – visiškai NEMOKAMAI.

Paskutinį vasaros savaitgalį Naujojoje gatvėje prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro startuos dešimtys geriausių Lietuvos drago lenktynininkų – paaiškės, kas yra profesionaliausias vairuotojas, kieno automobilis kiečiausias, o kuris iš jų yra greičiausias. Tai didžiausia legalaus drago fiesta visoje Dzūkijoje!

„Alytus pasijus lyg per NATO viršūnių suvažiavimą, kuris vyko liepą sostinėje – visi gyventojai galės pasiekti savo namus ir iš jų išvažiuoti, bet pramogoms patogiau pasiekiamos bus atvykusiems be automobilio”, –  FM99 teigia vienas „Alytaus adrenalinas“ kūrėjų Aivaras Rudzis.

Aivaras Rudzis

Šeštadienio rytą prieš prasidedant pirmosioms varžyboms kviečiame visus išlydėti pramoginio ir orientacinio ralio „Orlen Ladies Go“ dalyves, kurios startuos iš Alytaus sporto ir rekreacijos centro aikštelės Žuvingo g. pusėje. Primename, kad šios lenktyninių komandos yra ne tik profesionalios, greitos, bet ir labai stilingos, todėl surengs ir dalyvių automobilių paradą bei demonstruos madas vakaro scenoje.

Sekmadienį, toje pačioje gatvėje, dar daugiau ekstremalumo pajusite stebėdami Lietuvos automobilių „Street Race“ čempionatą, kuris į Alytų grįžta po dviejų metų. „Street Race“ – tai ne šiaip gatvių lenktynės, o oficialios nacionalinės C lygos automobilių greituminio slalomo varžybos vykstančios miestų gatvėse, kuriose sportininkai varžosi keturiose SGC (standartiniai gamykliniai, klasifikuojami pagal variklio darbinį tūrį) ir vienoje OC (be apribojimų) klasėse. 5-ąjį čempionato etapą organizuoja „Jaunasis lenktynininkas” ir „Marimotors racing“.

Šeštadienį išbandyti vairavimo įgūdžius slalomo trasoje turės galimybę visi norintys – renginio žiūrovai su savo automobiliais už simbolinį mokestį galės pasijusti tikrais „Street Race“ lenktynininkais ir pasivažinėti varžyboms sekmadienį įrengtoje trasoje.

Šiemet pramogų netruks ir visai šeimai – aikštėje prie sporto rūmų įsikurs pramogų ir laisvalaikio erdvė. Pirkėjų lauks milžiniškas Lietuvos amatininkų turgelis ir prekybininkų palapinių miestelis, o vaikai galės dūkti šalia įrengtoje specialiai jiems „Atrakcionai.lt“ sukurtoje grandiozinėje pramogų zonoje su batutais ir atrakcionais.

Pramogos išsiplės net į Jaunimo parką, kur vyks 3×3 krepšinio varžybos ir kitos aktyvios veiklos. Šeštadienio vakarą vainikuos pirmos dienos nugalėtojų apdovanojimas ir išskirtinis grupės HYPOCRITE ir „Lietuvos balso“ finalininko iš Alytaus ORESTO koncertas lauko scenoje visiškai nemokamai!

Kęstutis Arlauskas

Vieną galingiausių priekine ašimi varomų automobilių ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje vairuojantis Kęstutis mėgaujasi adrenalino pliūpsniu lenktynių trasoje, o kasdieninėms kelionėms dabar renkasi saugų greitį. Alytiškis džiaugiasi, kad dragu susižavi vis daugiau jaunų žmonių, kurie išlieję energiją legaliose varžybose, gatvėmis važinėja nekeldami pavojaus nei sau, nei aplinkiniams. „Stengiuosi ir draugus įtraukti į šį sportą. Pats turbūt nepraleidžiu nė vienų oficialiai vykstančių drago lenktynių Lietuvoje”, – šypteli Kęstutis. 

Artimiausios varžybos, kur jis rungsis vyks jau šį savaitgalį. K. Arlauskas ir ne viena dešimtis geriausių „dragerių“ varžysis festivalyje „Alytaus adrenalinas“. Pagrindinėje miesto gatvėje vyks ne tik traukos lenktynių čempionatas, bet ir greituminio slalomo, vadinamo „Street Race“ nacionalinis etapas. Taip pat festivalyje startuos ir finišuos moterų orientacinis ralis „Ladies Go“, kurio stilingosios dalyvės įveiks trasą Alytaus rajone. 

Alvydas Jurgelevičius 

Kiekvienais metais renginį palaiko ir Alytaus apskrities vyriausias policijos komisariatas. „Tai renginys, kuris pritraukia daug lenktynininkų ir jiems prijaučiančių. Tam, kad lenktynės nepersikeltų už trasos, padidėja mūsų dėmesys pažeidėjams už jos ribos. Šiais metais skirsime tiek forminius, tiek neforminius automobilius, trikojus ir visas kitas įmanomas priemones įmanomas tam, kad miestelėnai jaustųsi saugūs”, – renginio pristatymo metu kalbėjo komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius. 

Renginys visai šeimai

Renginys sudomins ne tik autosporto gerbėjus, bet ir įvairiausio amžiaus bei pomėgių lankytojus. Prie Alytaus rekreacijos ir sporto centro įsikurs prekybos ir pramogų erdvė, beveik 2000 kv. m. „Atrakcionai.lt batutų miestelis, edukacijos su Krašto apsaugos savanorių pajėgomis. 

Jaunimo parke visą šeštadienį vyks tinklinio turnyras Mero taurei laimėti, 3×3 krepšinio varžybos, BMX ir parkuro konkursai.  Kaip padėką už uždarytą miestą organizatoriai alytiškiams ir svečiams dovanoja keturių valandų trukmės koncertinę ir pramoginę programą scenoje. 


Mieste patogiausia – pėsčiomis

Organizatoriai kviečia alytiškius šį savaitgalį persėsti ant dviračių ar net pasivaikščioti pėsčiomis, nes pagrindinė miesto arterija, Naujoji g., bus dalinai uždaryta. 

Alytaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Rytis Vitkauskas informavo, kad nuo rugpjūčio 25 d. 21 val. pilnai uždaromas eismas Naująja gatve tarp sankryžų su Ūdrijos g. ir Jazminų g., o nuo 23 val. – ir eismas Naująja g. tarp Vilties g. ir Naujosios g. 4 namo. 
Eismas pilnai bus atstatytas rugpjūčio 28 d. 5 val. ryte, tad alytiškiai į darbą nuvažiuos be iššūkių.

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...