Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Nepasitikėjimas reiškiamas ir Alytaus m. vicemerui Šarūnui Klėgeriui

Surinkti ir užregistruoti Alytaus miesto tarybos narių parašai vicemero Šarūno Klėgerio interpeliacijai.

Šarunas Klėgeris (AMS nuotr.)

Vos prieš kelias dienas dėl nepasitikėjimo atleidus Alytaus miesto administracijos direktorių ir pavaduotoją, jau šį trečiadienį užregistruotas ir pareiškimas atleisti mero pavaduotoją. Kol kas vieną.

Tarybos nariai kaltina Šarūną Klėgerį neveiklumu bei netinkamu susidariusių problemų sprendimu. Užregistruotame pareiškime teigiama, kad jis netinkamai vykdo pareigas, nedirba su investicijų pritraukimu, nesikalba ir nebendrauja su miesto bendruomene, neinicijuoja energetinio efektyvumo projektų, negebėjo sukoordinuoti ligoninės remonto, dėl kurio atleisti administracijos vadovai ir vengė atsakomybės už tai.

Kaip FM99 kalbėjo tarybos narys Valerijus Vencius, merui gali užtekti ir vieno pavaduotojo, nes jis turi dar du patarėjus, o sutaupytas lėšas galima būtų skirti gerai dirbančių savivaldybės specialistų skatinimui.

Pasirašę tarybos nariai reikalauja per dvi savaites surengti neeilinį tarybos posėdį, kuriame būtų svarstomas mero pavaduotojo atleidimo klausimas.

Eilinis tarybos posėdis, jeigu vyks pagal pastovų grafiką, turėtų vykti rugsėjo 24 dieną, ketvirtadienį, ar į jį bus įtrauktas ir šis klausimas, paaiškės vėliausiai penktadienį, kuomet turėtų būti paskelbta posėdžio darbotvarkė.

Apie planus rengti interpeliaciją ne tik administracijos vadovams, bet ir abiems vicemerams, buvo girdėti dar birželio mėnesį, tačiau vasaros atostogos buvo sustabdę procedūras.

Kitos naujienos

Įvyko 2022 m. Lietuvos breiko ir Lietuvos hiphopo čempionatai, kuriuos rengė Lietuvos sportini...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Interaktyvus pabėgimo kambarys „Misija: Žaliasis kursas“ tęsia savo kelionę po Lietuvą ...

Pirmoji Alytaus dizaino savaitė „Įžvalgos KARTU“ jungiasi su nacionaline Dizaino savaite ir prista...