Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Padėkos koncertas „Laisvės muzika“

Vasario 15 d. 18 val. Alytaus kultūros centre.

Kyjivo akademinis pučiamųjų orkestras (The Kyiv Academic Municipal Brass Band) kviečia visus į padėkos koncertą „Laisvės muzika“.

Vasario 16-ąją Lietuva švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Kyjivo akademinis pučiamųjų orkestras, dėkodamas už svarbią paramą Ukrainai šiuo sunkiu metu ir sveikindamas visus lietuvius Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, dovanoja koncertą, kuriame skambės muzika, simbolizuojanti laisvę, nenugalimumą, meilę savo tapatybei ir demokratines vertybes.

Ukrainą ir Lietuvą vienija istorija ir atmintis apie tai, koks buvo totalitarinis režimas. Turime daug bendro ir kartu turime savo unikalų kultūrinį paveldą, kurį vienija laisvės dvasia.  

Kiekvienas orkestro pasirodymas alsuoja svarbia misija: sukurti kultūrinį ir edukacinį produktą,  kuris populiarintų Ukrainos paveldą: muzikinį, vizualinį, literatūrinį ir istorinį. „Kyiv Orchestra“ koncertai – sėkmingas įvairios muzikos, meninės vaizdo sekos ir atviro bendravimo su publika, kupino ryškių emocijų, žanrų ir stilių derinys.

Pučiamųjų orkestras sujungia ukrainiečių liaudies muziką su tokiais populiariais muzikos žanrais, kaip funk, džiazas, rokas ir kt. Pagrindinis orkestro privalumas – harmoningas ir subalansuotas stilių derinys, unikalios aranžuotės ir galinga energija. Liaudies ir šiuolaikinio vokalo deriniai, akademinis vokalas, eksperimentai su liaudies melodijų skambesiais, ukrainietiškų ritmų įkarštis, galingos pučiamųjų partijos, laužyti būgnų ritmai ir mušamieji instrumentai, fleitų ir elektrinių gitarų solo – tai įvairovė, kuri tapo Ukrainos muzikos lobiu.

Kviečiame visus į koncertą, kuriame galėsite mėgautis ryškiomis emocijomis, nuo romantiškos meilės iki gyvenimo tragedijų.

Ateikite ir susipažinkite su legendiniais hitais ir tikru, nuoširdžiu laisvės muzikos skambesiu!

Vyriausiasis dirigentas:

Mykola Lysenko jaunesnysis (Ukrainos kompozitoriaus, pianisto, mokytojo, dainų folkloro rinkėjo ir visuomenės veikėjo Mykolos Lysenko anūkas)

Vokalistai:

Dmytro Foshchanka, Vira Bahrynets, Anastasia Zhbankova, folkloro kvartetas: Anastasia Sorochan, Olga Tyunina, Leniana Mlynarchuk ir Olesya Melnytska.

 RENGINYS NEMOKAMAS. Kvietimus galima atsiimti Alytaus kultūros centro kasoje ir kakava.lt.

Alytaus kultūros centro informacija

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...