Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

Pagauk vasaros nuotaiką kartu su „FM99“

Kiekvieną darbo dieną nuo liepos 3 d. iki rugpjūčio 29 d., dalinkis savo vasariška nuotaika „FM99“ eteryje ir gaudyk visai tavo draugų kompanijai skirtą „FM99“ skraidančią lėkštę. Atėjęs atsiimti prizo pasidalink savo pozityvu su „FM99“  ir nerk į vasaros nuotykį, įamžinti savo laiką kartu su „FM99“ skraidančia lėkšte. Iki rugpjūčio 30 dienos kelk geriausią fotografiją: atostogų akimirkas, vakarus su draugais, vandens pramogų momentus, keliones ar kitus įsimintinus vasaros epizodus į „FM99“ Facebook įrašą. Skatink draugus pozityviai reaguoti į tavo nuotrauką, o rugpjūčio 31 dieną, surinkęs daugiausiai reakcijų, lauk vasaros uždarymui skirto didžiojo prizo.

Žaidimas turi 3 etapus:

  1. Skambinkite į „FM99“ eterį kiekvieną darbo dieną, nuo 11 valandos, dalinkitės pozityviomis mintimis atitinkančiomis laidos vedėjos sugalvotą temą ir laimėkite vasariškai raudoną „FM99“ skraidančią lėkštę.
  2. Atėję atsiimti prizo, „FM99“ kolektyvui, papasakokite savo geros nuotaikos receptą, kuris vėliau skambės eteryje.
  3. Atsiėmę „FM99“ skraidančią lėkštę vežkitės ją kartu su savimi į įvairius vasaros nuotykius ir šias akimirkas fiksuokite nuotraukose. Išrinkę gražiausią bei pozityviausią savo vasaros fotografiją, talpinkite ją į „FM99“ Facebook įrašą ir skatinkite draugus po ja palikti pozityvią Facebook reakciją.  Žaidimo pabaigoje, daugiausiai pozityvių Facebook reakcijų surinkęs asmuo, laimės didįjį vasaros prizą.

 

Laimėkite šią skraidančią lėkštę skambindami į „FM99“ studiją darbo dienomis po 11 valandos (FM99 nuotr.)

Žaidimo taisyklės:

  1. Žaidimas trunka nuo 2017 m. liepos 3 d. iki 2017 m. rugpjūčio 31 d.
  2. Prizus („FM99“ skraidančias lėkštes) galima laimėti nuo 2017 m. liepos 3 d. iki 2017 m. rugpjūčio 29 d. imtinai, po 11 valandos radijo stoties „FM99“ laidoje „Laisva forma“.
  3. Rugpjūčio 30 diena – paskutinė nuotraukų įkėlimo į „FM99“ Facebook įrašą diena.
  4. Didžiojo prizo laimėtojas renkamas atsižvelgiant į pozityvių Facebook reakcijų (patinka, myliu, haha, wow) skaičių. Nugalėtoju skelbiamas asmuo, kuris iki rugpjūčio 31 dienos 11 valandos surenka daugiausiai Facebook pozityvių reakcijų po savo nuotrauka.
  5. Kasdieninio žaidimo prizą vienas asmuo gali laimėti tik vieną kartą viso žaidimo laikotarpiu.
  6. Viso žaidimo metu bus išdalinta 40 vnt. skraidančių lėkščių ir vienas didysis prizas.
  7. Į „FM99“ studiją skambinkite tel. nr. (8 315) 77711
Laimėkite šią skraidančią lėkštę skambindami į „FM99“ studiją darbo dienomis po 11 valandos (FM99 nuotr.)

Kitos naujienos

(BNS). Infrastruktūros statybos bei remonto grupė „Fegda grupė“ užbaigė tokio pat verslo bendrovės „Alkes...

Druskininkuose kilusio šeimyninio konflikto metu neblaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės pareigūna...

(BNS inf.) Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teism...

Sekmadienį Lazdijų rajone žuvo motociklininkas. Kai...