Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Pasaulinės vaikų dienos proga LRT kvies į „Vaikų forumą“

 Jau šiandien, lapkričio 20 d., bus švenčiama Pasaulinė vaikų diena. Trisdešimtąsias Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos metines LRT paminės išskirtine diskusijų laida „Vaikų forumas“.

LRT PLIUS eteryje šiandien, 15.30 val., prasidės tiesioginė debatų laida, kurios metu moksleiviai iš visos Lietuvos diskutuos keturiomis skirtingomis temomis: „Draugiška mokykla“, „Klimato kaita“, „Saugus internetas“ ir „Priimk save“. Debatus ves LRT žurnalistai Rasa Tapinienė, Rita Miliūtė, Ignas Krupavičius ir Eglė Daugėlaitė.  Moderatoriais taps nagrinėjamų temų profesionalai, o į vaikus kreipsis ir apie jų teises kalbės ryškiausios Lietuvos žvaigždės.Į LRT TELEVIZIJOS studiją vaikai atskubės iš LR Vyriausybės rūmų. Ten jie dalyvaus „Vaikų forumo“ atidaryme, girdės specialų Vyriausybės pasitarimą bei Premjero sveikinimo kalbą. FM99 kalbino socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį.

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Ypatingą renginį organizuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie SADM. Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencija – dokumentas, apibrėžiantis pilietines, politines, ekonomines, kultūrines ir socialines teises, priklausančias kiekvienam pasaulio vaikui. 1989 m. lapkričio 20 d. pasirašyto dokumento proga kasmet minima Pasaulinė vaikų diena.

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...