Klausyti gyvai

18:00 - 20:00

Muzikinis kalendorius

Petras Lisauskas – “Šiandien paskutinė diena saviizoliacijoje “

Neslėpsiu – išsireikalavau paskambinęs trumpuoju numeriu, kad patikrintų!!!

FM99 pokalbis su aktoriumi Petru Lisausku:

 


Dabar bent jau ramus pas vaikus ir tėvus galėsiu ramiai nuvažiuot.
Taip taip, žinau visas rekomendacijas ir jų maksimaliai laikysiuosi, tad nereikia foto iš coronos židinių ir pavargusių medikų veidų.
Dalykas tas, kad, mano manymu, absoliučiai visus turėjo ir turėtų tikrinti kas grįžta iš užsienio, net ir dabar turėtų tikrinti visus. VISUS kurie turi įtarimą. Nes, kai paskambinau trumpuoju nr, pirmą kartą tikrinti atsisakė – kostelėjimai, snarglys ir tai, kad grįžau iš Danijos negalioja.
Vakar paskambinau dar kartą ir sakau „TIKRINKIT“- nemeluosiu ir nefeikinsiu, kad temperatūrą numušiau vaistais ar dusina, tiesiog patikrinkit. Ačiū tai darbuotojai, kad užregistravo. Nors izoliacijai užsidariau Kaune, bet nuvažiuoti teko pagal registracijos vietą Alytuje. Jokių problemų. Nuvažiavau. Patikrino. Šiandien atsakymas- „NEIGIAMAS“. Žymiai ramiau.
Tie kurie skambinsite registruotis ar konsultuotis susimildami prisiminkite, kad tai žmonės ir dažniausiai dirbantys pirminėje grandyje, tad jie neatsakingi už visas žinių klaidas valdžioje. Pirmiausia išlikime žmonėmis!!!
Laukiu dar kelių savaičių, kad galėčiau paaukoti kraujo!!! Dabar jo drastiškai trūksta! Nepamirškite to – jei tik galite duoti kraujo! Jie netgi gali jus atsivežti į punktą!
Dar daug noriu prirašyti…bet etc laikykimės ir lai neigiami būna tik testai, visa kita arba labai teigiamai, arba labai KONSTRUKTYVIAI išsakyta kritika..

Iš Petras Lisauskas asmeninio archyvo

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...