Klausyti gyvai

17:30 - 18:00

Savaitgalio promenada

„Pirmas puslapis“ – kada bus baigtos tvarkyti Alytaus miesto gatvės ?

Radijo stoties FM99 eteryje laida „Pirmas puslapis“ apie tai, kokios aktualiausios naujienos šiandien pirmuosiuose naujienų portalų ir laikraščių puslapiuose.

FM99:

Tiek Alytaus miesto gyventojai, tiek svečiai pastebi vis daugiau tvarkomų gatvių. Apie tai „FM99“ eteryje pokalbis su Alytaus miesto savivaldybės Statybos skyriaus vyriausiuoju specialistu Sigitu Stumbru.

Jotvingių gatvės rekonstrukcija

Pasak Sigito Stumbro, liepos mėnesį darbininkai atsilieka nuo grafiko. Tam yra tiek objektyvių, tiek subjektyvių priežasčių, tačiau dėl to jau buvo kalbėta su rangovais.

Atsiranda ne vienas vairuotojas nepaisantis eismą draudžiančių ženklų Jotvingių gatvėje.

Šioje gatvėje yra atliekama ne tik gatvės rekonstrukcija, bet lygiagrečiai čia pat vykdomas ir nuotėkų bei vandentiekio tvarkymo projektas.

Tiesa, Jotvingių gatvėje pastatyti eismą draudžiantys ženklai, atrodo, galioja ne visiems.

Piliakalnio gatvė

Piliakalnio gatvės rekonstrukcijos darbai sparčiai juda link pabaigos: sumontuoti nauji apšvietimo stulpai, įrengta vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai, pastatyti suoliukai ir pavėsinės.

Piliakalnio gatvės rekonstrukcijos darbai turėtų būti pabaigti dar šių metų rugpjūčio 1 dieną.

„Kaip ir visur, gali būti nežymių darbų, kurie nebus pilnai sutvarkyti…“ – pastebi Sigitas stumbras, bet optimistiškai jau kito mėnesio pradžioje numato darbų baigtį Piliakalnio gatvėje.

Tad jau netrukus su draugais ar šeima galėsite ne tik pasivaikščioti viena gražiausių Alytaus vietų – link Alytaus piliakalnio vedančia gatve, bet ir smagiai praleisti laisvalaikį.

Pramonės gatvė

Šioje gatvėje taip pat vykdomi rekonstrukcijos darbai, kurie turėtų baigtis spalio 1 dieną. Čia darbai vykdomi pagal grafiką.

Plačiau apie rekonstruojamas gatves Alytuje pokalbyje su Alytaus miesto savivaldybės Statybos skyriaus vyriausiuoju specialistu Sigitu Stumbru.

LIETUVOS ŽINIOS:

Verslininkams Klaipėdoje pradėjus teikti dviračių mainų paslaugas, analogiškų planų turėjęs miestas keičia kursą. Pietinėje miesto dalyje, greta daugiabučių, numatoma įrengti dviračių saugyklas. Teigiama, kad tai gyventojus turėtų paskatinti dažniau keliauti dviračiais.

Radvilė Rumšienė: „Vietoj dviračių mainų – saugyklos“. (Pixabay nuotr.)

Klaipėda kartu su dar penkiais miestais dalyvauja projekte PORTIS. Jo tikslas – bendromis jėgomis surasti inovatyvius sprendimus, siekiant subalansuoti augančius miestų ir uostų transporto srautus, pasiūlyti naujus urbanistinius, transporto reguliavimo ir alternatyvaus judėjimo modelius. Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Elidos Mantulovos teigimu, pagal šį projektą uostamiestyje buvo numatyti du darbai – įdiegti dviračių mainų sistemą ir šviesoforus sureguliuoti taip, kad su uosto prieigomis susijusioje gatvėje atsirastų vadinamoji žalioji juosta, prioritetą teikianti viešajam transportui.

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...