Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Populiariausia kalba – anglų, toliau – norvegų ir rusų. AMES kalbų akademijoje startavo nauji mokslo metai

20140907_111853
AMES kalbų akademijos gen.direktorė Eglė Kesylienė

AMES kalbų akademija Alytuje pradėjo naujus mokslo metus. Visoje Lietuvoje joje mokysis apie tris tūkstančius žmonių, Alytuje – kol kas per šimtą moksleivių, suaugusiųjų grupės dar sudarinėjamos, jie mokytis pradės nuo spalio.

Pilnutėlėje salėje akademijos moksleiviai – nuo pradinukų iki vidutinio amžiaus žmonių. Į naują startą 20140907_111943alytiškius palydėjo ir AMES kalbų akademijos generalinė direktorė Eglė Kesylienė.

Anot jos, šiandieniniai moksleiviai ir suaugusieji labai skiraisi nuo tų, kurie buvo prieš dešimtmetį ar dar seniau. Kalbų akademija tikrai gali palyginti – ji žinias skleidžia nuo 1992-ųjų.

Kaip FM99 sakė E.Kesylienė, jei prieš dešimtmetį kalbų mokykla buvo daugiau kaip užklasinė veikla ar eilinis būrelis, tai dabar tiek vaikai, tiek suaugę puikiai žino, ko ateina ir kam 20140907_111820panaudos įgytas žinias.

Kalbinti akademijos lankytojai vienu balsu tvirtino, jog čia mokytis smagu, vadovėliai įdomesni, grupės perpus mažesnės nei klasės mokykloje, tad ir mokytojų dėmesio gerokai daugiau. Be to, baigiamąjį anglų kalbos

V.Mazaliauskaitė ir mokytoja Aušra Bučinskienė
V.Mazaliauskaitė ir mokytoja Aušra Bučinskienė

egzaminą gali išsilaikyti taip pat čia ir gerokai anksčiau, o ne kuomet ant galvos užkrinta visi dvyliktokų rūpesčiai.

AMES kalbų akademijos Alytaus filialo direktorės pavaduotoja Viktorija Mazaliauskaitė sakė, jog populiariausia išlieka anglų kalbą, tačiau nemažėja ir norvegų galbos poreikis, tad grupės sudarinėjamos ir šiai kalbai mokyti,

be to, gerokai padidėjo susidomėjimas rusų kalba. Kaip sakė V.Mazaliauskaitė, užsiregistruoti dar galima suspėti, visą informaciją bei nemokamą anglų kalbos testą galima surasti www.ames.lt, bet informaciją galite gauti ir paskambinę telefonu 8-624-84291.

Nuotraukose – mokslo metų pradžios akimirkos.

Klausykite interviu su AMES kalbų akademijos bei Alytaus filialo vadovėmis ir moksleiviais.

 

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...