Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Prisijunkite prie iniciatyvos ir Alytaus rotušės aikštėje uždekite žvakę už kiekvieną vaiką

Alytaus miesto savivaldybė kartu su miesto bendruomene kviečia prisidėti prie iniciatyvos „Žvakė už kiekvieną vaiką“ ir šiandien nuo 12.00 val. iki 21.00 val. Rotušės aikštėje, Alytuje, už kiekvieną žuvusįjį vaiką, už kiekvieną vaiką, prieš kurį smurtaujama, uždegti vilties ir gedulo žvakelę kaip palaikymo ženklą ir pasakyti NESUTINKU su tuo, kas vyksta šalyje.

Kaip sakė Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Valė Gibienė: „kviečiu pamačius smurto atvejį, netylėti, kalbėti, nelikti abejingais. Jeigu nežinote kur kreiptis, skambinkite 112, tačiau neleiskite nutikti siaubingoms tragedijoms.“

zvakes
Prisijunkite prie iniciatyvos ir Alytaus rotušės aikštėje uždekite žvakę už kiekvieną vaiką (asociatyvi nuotr.)

Informatikos ir ryšių departamento prie VRM duomenimis Lietuvoje 2016 metais buvo pradėtas 1051 ikiteisminis tyrimas dėl fizinio smurto, 74 seksualinės prievartos, 114 dėl psichologinės prievartos prieš vaikus. Smurtas prieš vaikus yra grubus vaiko teisių pažeidimas ir didžiulė socialinė problema. Alytaus miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius gavęs informaciją apie galimą smurto prieš vaikus atvejį nedelsiant reaguoja: lankosi šeimoje, vertina situaciją, teikią reikiamą pagalbą vaikui ir šeimai. Visuomenė turi netoleruoti smurto prieš vaiką ir kiekvienas žmogus turi žinoti, kad privalo pranešti apie įtariamą atvejį.

Prašome miesto bendruomenės nelikti abejingais ir pranešti apie galimą smurtą prieš vaikus policijai arba Vaiko teisių apsaugos skyriui.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...