Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Pukys – pakilimai ir nuopuoliai“

„Kas aš esu? Introvertas ar ekstravertas? Žmogus ar atspindys? Kūrėjas ar atlikėjas? Geras ar blogas? Šimtas ir vienas klausimas… “„Daug laiko kaupti lapai, sudėti iš liūdesio, džiaugsmo, tuštumos, sutalpinti į 45 min. pasirodymą „Pukys – pakilimai ir nuopuoliai“. Pabūkime kartu nuo vieno kranto iki kito,“ – į jaukų pasibuvimą kviečią alytiškiams puikiai pažįstamas Alytaus teatro aktorius Tomas Pukys.

Tomas Pukys

Šįkart Tomas poezijos mylėtojus „panardins“ į savo paties kurtas eiles, kurias, tik su jam būdinga menine išraiška, pristatys Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos (Seirijų g. 2) publikai.Tad rezervuokite kovo 28 d. (17.15 val.) vakarą jau dabar – jautri menininko kūryba žada „paliesti“ visas giliausias sielos gelmes. KVIEČIAME ATEITI!

Spektaklyje „Blogi keliai“ būsiu jaunas kiek naivus Kareivis sako Tomas. Jis dar ne labai gerai supranta kur papuolė ir kai kurie įvykiai jam parodo visai kitą karo pusę. Tai išbandymas jam ne tik kaip kareiviui, bet ir žmogui.“ Jau kovo 25 d. Alytaus miesto teatras pristatys premjerą – spektaklį „Blogi keliai“ (rež. Tamara Trunova) – dviejų veiksmų pranašiškus sapnus. Tai šešios istorijos apie moterų ir vyrų karo paaštrintus ir subjaurotus santykius, apie jų negyjančias žaizdas.                            

JAU GALITE įsigyti BILIETUS į premjerą „Blogi keliai“: https://kakava.lt/pirkti-bilietus/5728/9339 arba teatro kasoje.

Kitos naujienos

(BNS). Seimo pirmininkė ir frakcijų seniūnai registravo pataisas, kuriomis vietoje kanceliarinių išlaidų ...

„Mes buvom kaip sviestas, į kurį sminga karštas peilis“, - sako dezinformaciją ir ...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, organizuodamas konkursus dėl pakuočių atliekų surinkimo...

Birželio 11 dieną 13.30 val. Varčios miške, prie partizanų atminimo kryžiaus (Dušnionių girininki...