Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Putinų gimnazijos mokiniai sukūrė programėlę „Alytus in Action“

 

Putinų gimnazijos mokiniai Alytaus miesto merui Vytautui Grigaravičiui pristatė savo verslo idėją. Moksleiviai miesto vadovui pristatė savo kurtą programėlę „Alytus in Action“. Programėlėje pateikiama informacija apie Alytaus lankytinas vietas, kultūros renginius ir mikroautobusų maršrutus.

Putinu gimnazija2
Putinų gimnazijos mokiniai Alytaus miesto merui Vytautui Grigaravičiui pristatė savo verslo idėją. (nuotr. AMS)

Anot programėlę sukūrusios moksleivių mokomosios bendrovės „Tap It“ narės Akvilės Sabaliauskaitės, Alytuje dar nėra tokios programėlės, kur būtų galima rasti visą svarbią informaciją. „Sukūrėme aplikaciją savo miestui, kuri padėtų tiek alytiškiams, tiek miesto svečiams. Programėlėje būtų daug naudingos informacijos: miesto autobusų grafikai, pramogos, lankytinos vietos, restoranai, apgyvendinimo vietos, miesto žemėlapis, informacija apie spektaklius, parodas ir kitus renginius“, – sakė A. Sabaliauskaitė.

Putinu gimnazija1
Putinų gimnazijos mokiniai Alytaus miesto merui Vytautui Grigaravičiui pristatė savo verslo idėją. (nuotr. AMS)

Putinų gimnazistai miesto vadovui ne tik pristatė, bet ir pademonstravo, kaip programėlė atrodo. Mokiniai pabrėžė, sieksiantys programėlę plėsti. Meras V. Grigaravičius pasiūlė moksleiviams pristatyti savo programėlę miesto verslininkams. „Tokia programėlė būtų tikrai naudinga. Viena kategorija žmonių vis dar skaito laikraščius, kiti ieško informacijos internete, treti negali gyventi be mobiliojo telefono, manau, šiai kategorijai tokia programėlė būtų tikrai naudinga. Tikiu, kad atsiras verslininkų, kurie sutiktų bendradarbiauti“, – sakė V. Grigaravičius.

 

Kitos naujienos

Pirmoji dovana, artėjant gražiausioms metų šventėms, bus įteikta alytiškiams, teatro mylėtojams j...

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...

Rašytojo 100-ąsias gimimo metines (2023-01-07) asociacija „Matučio namai“ pasitinka su nauja A. M...