Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Miesto Informatorius

RADAROM vėl kviečia susivienyti!

Lietuvos žmonės jau beveik dvejus metus intensyviai palaiko karo alinamą Ukrainą. LRT, organizacijos „Blue/Yellow“, „Laisvės TV“, „Stiprūs kartu“ bei visuomenininkė, žurnalistė Rita Miliūtė ir „FM99“ vėl kviečia susivienyti ir dalyvauti didžiausioje akcijoje Ukrainai palaikyti – RADAROM.

Visos akcijos metu – nuo sausio 24 d. iki vasario 24 d. – kviečiame aukoti vienam tikslui – apsaugoti už Ukrainos ir visos Europos laisvę kovojančius karius ir aukoti saugaus kario paketui, pagamintam Lietuvoje, – naktinio matymo monokuliarui, lazeriniam taikikliui bei individualiam antidronui.

Visą informaciją apie šių metų akciją rasite žemiau pateikiamoje prezentacijoje.

Visi, norintys prisidėti prie didžiausios akcijos ir palaikyti karo niokojamą Ukrainą, gali tai padaryti skambindami trumpuoju telefonu 1485, auka – 5 eurai. Aukoti galima ir apsilankius specialiame puslapyje radarom.lt, kur yra galimybė atlikti bankinį pavedimą būtinai nurodant – „radarom“.

Prie didžiausios kampanijos Ukrainos palaikymui prisidėti galite ir finansiškai. Pernai metų akcijos rezultatai ir rėmėjai: https://www.radarom.lrt.lt/ 

Kitos naujienos

Kauno hidroelektrinėje (Kauno HE), kurią valdo „Ignitis gamyba“, pirmą kartą per daugiau nei 10 m...

Pavasariop prasideda aplinkos tvarkymo darbai. Gyventojai raginami atkreipti dėmesį, kokiais atve...

Alytaus kraštotyros muziejuje antradienį pristatyta Vilmanto Dunderio knyga apie Kovo 11-osios akto signa...

Per pirmą dieną, vasario 21-ąją, kai buvo pradėti rinkti parašai už kandidatus į prezidentus, TS-LKD kand...