Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

RADAROM vėl kviečia susivienyti!

Lietuvos žmonės jau beveik dvejus metus intensyviai palaiko karo alinamą Ukrainą. LRT, organizacijos „Blue/Yellow“, „Laisvės TV“, „Stiprūs kartu“ bei visuomenininkė, žurnalistė Rita Miliūtė ir „FM99“ vėl kviečia susivienyti ir dalyvauti didžiausioje akcijoje Ukrainai palaikyti – RADAROM.

Visos akcijos metu – nuo sausio 24 d. iki vasario 24 d. – kviečiame aukoti vienam tikslui – apsaugoti už Ukrainos ir visos Europos laisvę kovojančius karius ir aukoti saugaus kario paketui, pagamintam Lietuvoje, – naktinio matymo monokuliarui, lazeriniam taikikliui bei individualiam antidronui.

Visą informaciją apie šių metų akciją rasite žemiau pateikiamoje prezentacijoje.

Visi, norintys prisidėti prie didžiausios akcijos ir palaikyti karo niokojamą Ukrainą, gali tai padaryti skambindami trumpuoju telefonu 1485, auka – 5 eurai. Aukoti galima ir apsilankius specialiame puslapyje radarom.lt, kur yra galimybė atlikti bankinį pavedimą būtinai nurodant – „radarom“.

Prie didžiausios kampanijos Ukrainos palaikymui prisidėti galite ir finansiškai. Pernai metų akcijos rezultatai ir rėmėjai: https://www.radarom.lrt.lt/ 

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...