Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Reiškiamas nepasitikėjimas vicemerais Vale Gibiene ir Tautvydu Tamulevičiumi

Trečdalis Alytaus miesto tarybos narių reiškia nepasitikėjimą vicemerais Vale Gibiene ir Tautvydu Tamulevičiumi. Pareiškime dėl nepasitikėjimo nuo 2005 metų dirbančiais Alytaus mero pavaduotojais jo autoriai aiškina pasigendantys konkrečių veiksmų ir rezultatų vicemerų kuruojamose srityse. Plačiau klausykite įrašo.

V. Gibienė kaltinama destabilizavusi miesto ugdymo įstaigų darbą dėl jų pertvarkos, kuri esą vykdoma vykdoma chaotiškai ir kelia švietimo bendruomenės nepasitenkinimą.

Alytaus miesto mero pavaduotoja Valė Gibienė (AMS nuotr.)

Vicemerui T. Tamulevičiui priekaištaujama miesto viešojo transporto konkurso organizavimo, kuris buvo sustabdytas. Vicemerui taip pat prikišama, kad jis nepateisino lūkesčių, daug energijos skirdavo abejotinos naudos projektų kūrimui.

Grupės tarybos narių metamus priekaištus nepagrįstais vadina tiek patys vicemerai, tiek meras Vytautas Grigaravičius. Jis teigė savo pasirinktais pavaduotojais pasitikintis, todėl nematantis būtinybės juos keisti.

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius (FM99 nuotr.)

„Gal norima pakenkti man tiesiogiai. Bet jie turi surinkti 14 pritariančiųjų balsų. Tada viskas ir paaiškės“, – kalbėjo V. Grigaravičius. Interpeliacijos V. Gibienei bei T. Tamulevičiui tekstą pasirašė 9 iš 27 Alytaus tarybos narių – ne tik opozicijoje esantys keturi socialdemokratai, bet ir penki valdančiajai daugumai priskiriami miesto politikai.

Inicijuoti nepasitikėjimo procedūrą gali ne mažiau kai trečdalis savivaldybės tarybos narių, o vicemeras netenka įgaliojimų, jei už sprendimą atleisti jį slaptai balsuoja ne mažiau kaip pusė visų savivaldybės tarybos narių.

Kitos naujienos

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus m...

Alytaus kino klubas KINO KABLYS ir vėl dovanos alytiškiams nemokamas filmų peržiūras,  prist...