Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„ŠaulėsGYM“ atstoves nesustoti motyvuoja pasiekti įspūdingi rezultatai

 

Radijo stoties „FM99“ laidoje „Sporto klubas“ šį kartą kalbėjome apie sportą, kuriame valios išbandymų netrūksta. Mūsų studijoje lankėsi sporto klubo „Šaulės GYM“ atstovės Reda Slavinskaitė,  Erika Simanavičiūtė ir „ŠaulėGYM“ trenerė Evelina Tamošiūnienė.

 

Varšuvoje vykusiame NAC kultūrizmo ir fitneso čempionate, Alytaus vardas skambėjo skambiausiai. Čia bikini figūros kategorijoje pasaulio čempione tapo Alytaus „Šaulės GYM“ klubo atstovė Reda Slavinskaitė (tren. Evelina Sadauskaitė). Sidabras atiteko kitai lietuvei Liucijai Stakaitytei (Garliavos „Fitness Factory Gym“). Bronzą pelnė ukrainietė Ksenija Ustymenko. Kategorijoje iš viso dalyvavo 13 atlečių.

Bikini figūros kategorijoje pasaulio čempionė Reda Slavinskaitė

Reda šiemet jau buvo laimėjus du stambius turnyrus Vokietijoje ir visą sezoną kovojo su Liucija Stakaityte Lietuvos ir Latvijos varžybose, kuriuose abi turėjo po 2 pergales, tačiau paskutinėse varžybose Liucijai nepavyko įveikti Redos.

Tuo tarpu kita Alytaus „Šaulės GYM“ klubo atstovė Erika Simanavičiūtė Latvijoje vykusiose „Classic 2019 Mis bikini“ ir NAC „Latvia Open Cup Riga Miss Shape“ varžybose iškovojo 3 vietą.

„Classic 2019 Mis bikini“ ir NAC „Latvia Open Cup Riga Miss Shape“ 3 vietos laimėtoja Erika Simanavičiūtė (kairėje)

„ŠaulėGYM“ trenerė Evelina Tamošiūnienė, kuri šių metų pavasario NAC lietuvos trenerių reitinge užima 3 vietą, atskleidė, kad kiekvienai sportininkei ruošiantis varžyboms reikalinga individuali programa. Tiek trenerė, tiek pačios sportininkės pabrėžė, kad be užsispyrimo, valios pastangų siekti sportinių aukštumų būtų neįmanoma, bet pasiekti rezultatai tik dar labiau stumia eiti pirmyn ir siekti naujų pergalių.

Sporto klubo „Šaulės GYM“ atstovės  Erika Simanavičiūtė ir Reda Slavinskaitė

Apie fitnesą, pasiruošimą svarbiausiems sezono pasirodymams ir draugų bandymus sugundyti nesveiku maistu plačiau klasykite pokalbio įraše.

 

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...