Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Šeimos dienos proga – specialūs festivalio “Galapagai” šeimos bilietai

Seimos dienos proga – specialus festivalio “Galapagai” seimos bilietaiFM99Inovatyvus muzikos ir pramogų festivalis “Galapagai”, vyksiantis rugpjūčio 1-2 dienomis Zaraso ežero saloje, sveikina visus su gegužės 15-ąją švenčiama pasauline Šeimos diena ir siūlo specialų, visai šeimai skirtą „Galapagų“ bilietą.

Festivalyje “Galapagai” yra sudarytos visos sąlygos ne tik gerai pasilinksminti, bet ir puikiai pailsėti. Todėl jis tinkamas ir draugų kompanijoms, ir romantiškai nusiteikusioms porelėms, ir šeimoms su vaikais.

Seimos dienos proga – specialus festivalio “Galapagai” seimos bilietaiFM99 (2)“Žmonės, įsigyję šeimos bilietą, galės įsikurti atskiroje, specialiai šeimai paruoštoje teritorijoje, dalyvauti pramogose, skirtose ne tik tėvams, bet ir įvairaus amžiaus vaikams, – kalbėjo festivalio “Galapagai” organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka. – Šeimos bilietas galioja vyrui ir moteriai su vienu arba dviem vaikais, kuriems rugpjūčio 1-ąją nebus sukakę 16 metų. Būtinas dokumentas, įrodantis vaikų amžių ir vieno iš tėvų tapatybę.”

Festivalyje „Galapagai“ šiais metais dalyvaus: “Supersci” (SE), Mr.Woodnote (UK), Margaret LIVE (EE), “Curlykills” (EE), “Superskankers” su Okym Riim (EE), “Digital Digital” (EE), “Bez Bileta” (BY), “Krambambulya” (BY), Leon Somov & Jazzu, Markas Palubenka, “Keymono”, “Liūdni slibinai”, “Lemon Joy” ir kiti. Jau kitą savaitę bus paskelbtos „Galapagų“ festivalio pagrindinės žvaigždės.

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...