Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

Senolį apvogę jaunuoliai netrukus po vagystės įkliuvo pareigūnams

Kovo 11-ąją apie 22 valandą Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad sodų bendrijoje „Aronija“, esančioje Prienų rajone, Veiverių seniūnijose, Papilvio kaime, nežinomi asmenys įsibrovė į sodo namelį, sumušė 75 metų šeimininką ir pagrobė medžioklinį šautuvą IŠ½ 54, du 12 kalibro šovinių ir benzininį pjūklą.

Teisėsaugininkai nuvyko į įvykio vietą, tačiau nusikaltėliai jau buvo pasišalinę. Nukentėjusysis dėl stiprių sužalojimų nieko negalėjo paaiškinti. Atidžiai apžiūrėjus nusikaltimo vietą ir aplink esančią teritoriją, viename iš sodų sklypų rastas pavogtas šautuvas. Netrukus sodų bendrijos teritorijoje buvo pastebėtas automobilis. Vairuotojas, išvydęs tarnybinį automobilį, padidino greitį ir bandė pasprukti, tačiau užblokavus kelią buvo sulaikytas. 20-metis Prienų rajono gyventojas, vairavęs automobilį, paaiškino, kad bėgo, nes automobilį vairavo būdamas girtas. Tačiau per apžiūrą automobilyje buvo rasti du 12 kalibro šoviniai. Jaunuolis kartu su 22-iejų metų pažįstamu, gyvenančiu gretimame kaime, sodų bendrijoje sumušė senolį ir pagrobė jo daiktus. Nuvykus pas antrąjį įtariamąjį, apžiūros metu rastas pagrobtas benzininis pjūklas.

Prienų rajono gyventojams teks atsakyti ne tik už įvykdytą plėšimą. Neblaivus prie vairo sulaikytas jaunuolis bus patrauktas administracinėn atsakomybėn už pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymą ir vairavimą esant neblaiviam (nustatytas 1,6 promilės girtumas). Nemalonumų neišvengs ir nukentėjusysis, kadangi medžioklinį šautuvą laikė tam neturėdamas leidimo.

—-

Kalbėk zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

Apie įdomius Alytaus istorinius įvykius ir būsimą parodą apie Alytaus senamiestį FM99 kalb...

Ši vasara, ypač ši savaitė, Lietuvoje visus alina karščiais. Apie karščio pavojus ir pove...

Tautiška giesmė šiemet bus transliuojama iš Alytaus – „Lietuvos kultūros sostinės 2022...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...