Klausyti gyvai

17:30 - 18:15

Savaitgalio promenada

,,Siaubo filmų užduotis – kalbėti apie baimę“

Kaip žiūrėti siaubo filmą, kuriame netrūksta įtampos, kraujo ir ginklų, o vertybinę liniją sunku įžiūrėti? Studijos svečiai – Jonas Trukanas ir Dmitrijus Gluščevskis. 

„Į kiną reikia žiūrėti akimis ir atvira širdimi“, – teigia kino kritikas, Dmitrijus Gluščevskis.

„Šiandieniniame pasaulyje daugeliui baisiausias košmaras yra ne būti unikaliu, neturėti save apibrėžiančios savybės, kuri išskirtų iš kitų. Pagrindinis filmo personažas, ieškantis savasties, supranta, kad jį apibūdinanti savybė yra puikavimasis savo skausmu ir kančia“, – uždangą praskleidžia filmo režisierius.

„Žmonės apie siaubo filmus galvoja, kad juos nori tik išgąsdinti, nors iš tikrųjų siaubo filmų užduotis yra kalbėti apie baimę. Jis turi mums suteikti galimybę pagalvoti apie pačius save, reflektuoti savo baimes“, – teigia režisierius Jonas Trukanas.

Giliai įkvėpkite – Jono Trukano „Rūpintojėlis“. Nacionaliniuose kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ buvo nominuotas geriausio pagrindinio ir antraplanio aktoriaus bei grimo dailininko kategorijose. 

Siaubo trileryje vaidmenis atlieka aktoriai: Marius Repšys, Šarūnas Rapolas Meliešius, Povilas Jatkevičius, Gabija Bargilaitė, Saulė Emilija Rašimaitė, Kipras Mašidlauskas, Marija Gevorkjan, Matas Sigliukas, Martynas Berulis, Deividas Batavičius, Rimantė Valiukaitė, Donatas Šimukauskas, Ineta Stasiulytė, Andrius Žiurauskas, Goda (Problema) Kujavskytė ir Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir kiti. 

Šiandien visus siaubo filmų mėgėjus kviečiame į lietuvišką siaubo filmą ,,Rūpintojėlis!

Laikas: 08.01, antradienis | 18:00

Vieta: Alytaus teatras 

Daugiau informacijos: ČIA

Kitos naujienos

Namo viduje Alytaus rajone iš antro aukšto šeštadienį nukrito mažametis, apie 22 val. 30 min. Alytaus r. ...

Šį savaitgalį Alytaus kultūros centre vyks neeilinis renginys – Eurochestries Baltijos jaunimo orkestrų f...

Ar vaikams svarbūs mitybos klausimai? Su kokiomis problemomis, įpročiais, mitais gyvena vaikai ir...

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka jaunimui dovanos neišdildomų kultūrinių įspūdžių ir pat...