Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/fm99/domains/fm99.lt/public_html/wp-content/themes/itsbase/functions.php on line 302
Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Siekiama atgaivinti Alytaus aerodromą

Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius susitiko su Lietuvos aeroklubo prezidentu Gintaru Kalinausku bei Alytaus aeroklubo atstovais. Susitikime aptartos bendradarbiavimo galimybės siekiant atgaivinti Alytaus aerodromą, šviečiant jaunimą aviacijos klausimais, organizuojant renginius ir kitą, aviaciją populiarinančią, veiklą.

aviacija
Alytus vienas iš nedaugelio unikalių miestų, turintis beveik miesto teritorijoje aerodromą (AMS nuotr.)

Aptarta galimybė į darbo grupę, nagrinėjančią Alytaus miesto aviacijos klausimus, įtraukti Lietuvos ar Alytaus aeroklubo atstovus. Kaip sakė Lietuvos aeroklubo prezidentas Gintaras Kalinauskas, Alytus vienas iš nedaugelio unikalių miestų, turintis beveik miesto teritorijoje aerodromą. Susitikimo metu ieškota bendradarbiavimo galimybių, kaip plėtoti aviaciją Alytuje.

Pasak mero Vytauto Grigaravičiaus, Lietuvos aeroklubo ir miesto savivaldybės tikslai yra tokie patys: noras prikelti Alytaus aerodromą. Tačiau vietos aeroklubo nariai yra sunerimę dėl šio aerodromo likimo.

 

Kitos naujienos

Alytaus miesto stadione trečiadienį, gegužės 18 d., 18:00 val. bus žaidžiamos LFF ta...

Vėlų šeštadienio vakarą Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukusios „Gravel Fest Rally – La...

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.