Klausyti gyvai

17:30 - 18:00

Savaitgalio promenada

„Šilumos kaina gali ir turi mažėti“, – sako savivaldybės administracijos direktorius V. Jastremskas

 

Artėjant šildymo sezonui vėl aktualesnė tampa šildymo kaina. Alytiškiai padidinus biokuro naudojimą, ir mieste pastačius du biokuro katilus, šilumos kainos mažėjimo nepajuto, investicijos naudos vartotojams neatnešė. Nuo liepos 1 dienos  patvirtintos naujos šilumos kainos, pagal kurias alytškiai už kilovatvalandę moka 7,61 euro centų. Brangiausiai šiluma kainuoja Prienų gyventojams – 9,65 euro centų/kWh, pigiausiai moka Birštono gyventojai – 4,84 euro centų/ kWh. Sėkmės atveju, manoma , kad šilumos kaina, galėtų mažėti iki 30 procentų.

Alytaus meras Vytautas Grigaravičius sako: „Vyksta labai aktyvus darbas šia linkme, nes tai vienas mūsų veiklos prioritetų. Rytoj numatytas susitikimas su atstovu Alytuje. Bendraujame su institucijomis Vilniuje, kalbėta su premjeru“.

Alytaus meras Vytautas Grigaravičius
Alytaus meras Vytautas Grigaravičius

Administracijos direktorius Vytautas Jastremskas: “ Savivaldybės noras, kad šiluma gali ir turi mažėti, pozicija „Litesko“ šiuo metu yra neaiški, mes supratome, kad jie šiuo metu mums nėra pasirengę atsakyti į tos klausimus. Tikėtina, kad jie laukia sprendimo, kuris bus priimtas Konkurencijos tarnyboj dėl sutarties pratęsimo teisėtumo, taip pat dėl šilumos kainos  dedamųjų nustatymo naujam sezonui. Mes atsakymų nesame gavę“.

Administracijos direktorius Vytautas Jastremskas, žurnalistė VidaGrišmanauskienė
Administracijos direktorius Vytautas Jastremskas, žurnalistė VidaGrišmanauskienė

 

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...