Klausyti gyvai

14:00 - 15:00

Dienos kaleidoskopas

Alytuje šokių konkursas „ADANCE 2024“

Balandžio 20 d. 12:00 val., šeštadienis, Alytaus kultūros centras.

Alytuje startuoja naujas šokių konkursas „ADANCE 2024“, apjungsiantis įvairius šokio stilius ir kviečiantis savo kūrybą pristatyti ne tik šokio profesionalus, bet ir pradedančiuosius. PILDYK ANKETĄ ir DALYVAUK.  Kviečiame dalyvauti šokių kolektyvus, studijas, mokyklas, bendrojo lavinimo mokyklų šokių būrelius, kultūros, laisvalaikio centrus ir kitas įstaigas, vienijančias mylinčius šokį.

Konkurso dalyviai varžysis šešiose amžiaus grupėse, devyniose kategorijose. Ekspertų komisija vertins dalyvių pasirodymų choreografijas, artistiškumą, sceninius įvaizdžius, šokio ir judesio muzikalumą ir išrinks geriausius. Visų konkursų dalyvių laukia apdovanojimai. Kiekvienoje amžiaus kategorijoje aukščiausius vertinimo komisijos balus gavę kolektyvai bus apdovanoti I, II, III vietos apdovanojimais. Geriausiems atiteks pagrindinis specialus konkurso prizas „ADance 2024“ GRAND PRIX.

Pildykite anketą iki š.m. kovo 22 d. ir balandžio 20 d. susitikime konkurse „ADANCE 2024“. Žiūrovams įėjimas laisvas, tad žymėkite šią datą kalendoriuje ir praleiskite šeštadienį grožėdamiesi įvairių stilių šokių pasirodymais.

Pildyti dalyvio anketą

Konkurso nuostatai

Organizatorių informacija

Kitos naujienos

Gegužės 19 d. įvyko pirmosios KIDS ATHLETICS projekto žaidynės Vilniuje, kuriose susirinko per 20...

Gegužės 25 d. Alytuje vyks išskirtinių automobilių klubo rengiama paroda „RedHill Street 2024“. Todėl nuo...

Toliau rekonstruojant Ulonų g. nuo gegužės 22 d., trečiadienio, laikinai, kol vyksta darbai, keičiasi aut...

Gegužės 21-oji – svarbi diena Giedrei ir jos kūrybos gerbėjams: muzikos platformose jau sukasi jo...