Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytaus rajone nuo policijos bėgęs vairuotojas pro langą išmetė 4 kilogramus kokaino

Rugsėjo 20 d. paryčiais, Alytaus rajone, kelyje Alytus-Kaunas po persekiojimo sustabdytas „Volvo“ markės automobilis, kurio vairuotojas (gim. 1982 m.), kaip įtariama, gabeno narkotines ar psichotropines medžiagas. 

Sulaikytasis puikiai žinomas teisėsaugai, ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus. FM99 pasakoja Kristina Janulevičienė – Alytaus apskrities Policijos komisariato komunikacijos vadovė.

Kristina Janulevičienė

Alytaus rajone nuo policijos bėgęs vairuotojas iš automobilio į pakelę išmetė apie keturis kilogramus kokaino.Kaip skelbia Policijos departamentas, antradienio paryčiais, apie 4 val. 40 min., kelyje Alytus-Prienai-Kaunas, policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Volvo XC70“. Vairuotojas padidino greitį ir nuvažiavo.Per persekiojimą vairuotojas iš automobilio pradėjo mėtyti daiktus.Minėtą automobilį policininkai sulaikė užblokavę kelią Alytaus rajone, ties Genių kaimu. Pakelėje tarp išmėtytų daiktų rasti ir paimti keturi paketai, iš viso jie svėrė apie keturis kilogramus. Įtariama, kad tai kokainas.Tęsiant procesinius veiksmus rastas dar vienas paketas (apie 4,5 kilogramo) galbūt su augalinės kilmės narkotine medžiaga – kanapėmis ir jų dalimis.40-ties metų įtariamasis uždarytas į areštinę.Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų kontrabandos ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Už šiuos nusikaltimus gresia laisvės atėmimas iki dešimties metų. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Kitos naujienos

Yosef Hermosa 2019 metais atvyko iš Ekvadoro, studijuoja Kauno technologijos universitete. Jis pratęs pri...

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...