Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:
Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija ir sporto klubas ,,Darna“ kviečia savo buvusius mokinius į tradicinį vyrų krepšinio turnyrą ,,Sugrįžę paukščiai“, kuris vyks 2017 m. kovo 17–19 dienomis.
Radijo stoties ,,FM99″ laidoje ,,Sporto klubas” apsilankęs šio turnyro organizatorius, Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos kūno kultūros mokytojas, ekspertas Jonas Baltrušaitis pasidžiaugė, kad buvę mokiniai ne tik nepamiršta savo mokyklos, buvusių suolo draugų, bet ir noriai kuo galėdami prisideda prie jo organizavimo, rėmimo.
2017 m. krepšinio turnyro „Sugrįžę paukščiai“
TVARKARAŠTIS
Nr. | Laikas | Varžybos |
2017-03-17 d. (penktadienis) | ||
1. | 18.00 | 91-75 baigimo laida (B pogrupis) |
2. | 18.25 | 87-77 baigimo laida (A pogrupis) |
3. | 18.50 | 93-83 baigimo laida (A pogrupis) |
4. | 19.15 | 91-84 baigimo laida (B pogrupis) |
5. | 19.40 | 90-78 baigimo laida (C pogrupis) |
6. | 20.05 | 85-88 baigimo laida (C pogrupis) |
7. | 20.30 | 67-76 baigimo laida (D pogrupis) |
8. | 20.55 | 94-81 baigimo laida (D pogrupis) |
9. | 21.20 | 56-62 (SENJORAI) |
10. | 21.45 | 89-84 baigimo laida (B pogrupis) |
11. | 22.10 | 67-81 baigimo laida (D pogrupis) |
2017-03-18 d. (šeštadienis) | ||
12. | 9.00 | 90-88 baigimo laida (C pogrupis) |
13. | 9.25 | 77-93 baigimo laida (A pogrupis) |
14. | 9.50 | 75-89 baigimo laida (B pogrupis) |
11.00 | TURNYRO ATIDARYMAS | |
15. | 11.30 | 78-85 baigimo laida (C pogrupis) |
16. | 11.55 | 76-94 baigimo laida (D pogrupis) |
17. | 12.20 | 87-93 baigimo laida (A pogrupis) |
18. | 12.45 | 83-77 baigimo laida (A pogrupis) |
19. | 13.10 | 81-76 baigimo laida (D pogrupis) |
20. | 13.35 | 84-75 baigimo laida (B pogrupis) |
21. | 14.00 | 90-85 baigimo laida (C pogrupis) |
22. | 14.25 | 88-78 baigimo laida (C pogrupis) |
23. | 14.50 | 87-83 baigimo laida (A pogrupis) |
24. | 15.15 | 67-94 baigimo laida (D pogrupis) |
25. | 15.40 | 91-89 baigimo laida (B pogrupis) |
PIETŲ PERTRAUKA | ||
26 | 16.35 | A1-C2 (E pogrupis) |
27. | 17.00 | B1-D2 (F pogrupis) |
28. | 17.25 | C1- A2 ( E pogrupis) |
29. | 17.50 | D1-B2 (F pogrupis) |
30. | 18.15 | A2-C2 (E pogrupis) |
31. | 18.40 | B2-D2 (F pogrupis) |
32. | 19.05 | A1-C1 (E pogrupis) |
33. | 19.30 | B1-D1 (F pogrupis) |
34. | 19.55 | A3-C3 Dėl 9-12 vietų (pusfinalis) |
35. | 20.20 | B3-D3 Dėl 9-12 vietų (pusfinalis)
|
36. | 20.45 | E4-F4 (dėl 7-8 vietų)
|
37. | 21.10 | Dėl 11-12 vietų (pusf. pralaimėtojai) |
38. | 21.35 | Dėl 9-10 vietų (pusf. laimėtojai) |
2017-03-19 d. (sekmadienis) | ||
39. | 10.00 | E1-F2 (pirmas pusfinalis) |
40. | 10.25 | E2-F1 (antras pusfinalis) |
41. | 10.50 | E3-F3 (dėl 5-6 vietų)
|
42. | 11.15 | 56-62 (SENJORAI) |
43. | 11.40 | Dėl 3- 4 vietos |
44. | 12.20 | FINALAS |
13.00 | TURNYRO UŽDARYMAS |