Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Sukčiai, prisistatantys pareigūnais ir vėl bando apgauti piliečius

Alytaus apskrities policijos pareigūnai analizuojantys statistikos duomenis sausio mėnesio pradžioje pastebėjo, vėl neženkliai augantį sukčiavimo atvejų skaičių Alytaus apskrityje, šiek tiek didesnis stebimas  Alytuje ir Prienų rajone. Kartojasi vadinamo „alio“ sukčiavimo atvejai, kuomet skambinantys asmenys apsimeta policijos pareigūnais ar kitų įstaigų darbuotojais ir bando išvilioti pinigus, banko prisijungimo ar asmens duomenis.

Pastebėtas ir visai naujas „alio“ sukčiavimo būdas – kai prisistatoma prevencinių ligų centro darbuotoja (-u) ir kviečiant pasitikrinti dėl išgalvotos ligos, bandoma išvilioti asmens duomenis. Pilietiški asmenys, kurie iškart suprato apie apgaulę, informavo pareigūnus, kad ne vienam skambino rusakalbis asmuo, prisistatė policijos pareigūnu ir informavo, kad bandoma paimti piliečio ar jo sutuoktinės vardu kreditą.

Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją, Alytaus apskrities policijos pareigūnai primena, kad policijos atstovai NIEKADA neprašo jokių banko prisijungimo ar mokėjimo kortelės duomenų. Šio pobūdžio informacijos taip pat neprašo nei vienos profesijos atstovai, netgi banko darbuotojai.

Skatiname labai atsargiai vertinti situaciją, neatskleisti savo asmens ar bankinių duomenų telefonu Jums skambinantiems asmenims, kurie gali prisistatyti policijos, banko, medicinos ar gydymo įstaigos, mokesčių ar kitos inspekcijos, socialinės srities atstovais. Jeigu įtariate, kad tapote sukčių auka, nedelsiant skambinkite skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Išlikite budrūs ir saugokite save.

Alytaus apskr. VPK informacija

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...