Klausyti gyvai

16:15 - 17:00

Gyvas miestas

„Superkoloritas“ pristato saulės kupiną kūrinį ir vaizdo klipą „Giedra“

Šventiniais linkėjimais šiandien dalinasi naujosios elektrinės estrados duetas „Superkoloritas“. Grupė pristato saulėtą dainą ir vaizdo klipą „Giedra“.

Pasak kūrėjų, „Giedra” yra apie žmogaus natūralų saulės, šviesos, grožio troškimą.

„Po kelių savaičių, kai mes susipažinom su Giedre, ji išvyko į kelionę į šiltus kraštus. Buvo tamsus žiemos metas ir iš noro būti ten, kur ir Giedrė, kilo ši daina „Giedra”. Dainą parašiau kaip gimtadienio dovaną Giedrei, kad ji galėtų pasiklausyti bekeliaujant. O dabar, nusprendėme šią dainą išleisti“, – pasakoja vienas iš grupės narių Adomas Koreniukas.

Ne tik daina, bet ir vaizdo klipas – pačių atlikėjų kūryba. Visus kadrus jie nufilmavo dviese, bekeliaudami po Fuerteventuros salą.

„Giedrą“ filmavome tamsų lietuvišką rudenį, kurį iškeitėm į trumpą pabėgimą Fuerteventuros saloje. Kad viskas šmaikščiai primintų pirmąsias lietuviškas atostogas 90-aisiais šiltuose kraštuose, į rankas pasiėmėm seną skaitmeninę kamerą. Sekėsi gerai, ir nors į kamerą pribyrėjo smėlio, tačiau bangos mūsų kostiuminių rūbų nenuplukdė. Itin siurrealu buvo po dykumines vulkanines salos plynes vaikštinėti su puošniais sceniniais kostiumais“, – prisimena duetas.

Befilmuojant jiems teko groti saksofonu įsibridus į viešbučio baseiną, šokti ir dainuoti prie dekoratyvinės žuvų turgaus sienos, braidžioti po miesto fontanus, išbandyti aukštakulnius dykumoje ir visaip kitaip kvailioti.

„Išties labai daug prisijuokėme, tad ir klipas truputėlį valiūkiškas. Taip pat, klipo dėka saloje atradome kur kas daugiau gražių vietų, nes net atostogaujant į viską teko žiūrėti ir vertinti kinematografiška akimi“, – sako Giedrė Nalivaikaitė.

Tai – jau ne pirmas pačių atlikėjų sukurtas vaizdo klipas. Su anksčiau išleistu „Vasara Pasaka“ klipu grupė dalyvavo Tarptautiniame Rygos Filmų festivalyje, kur pasirodė tarp įdomiausių Baltijos šalių klipų kūrėjų.

Neseniai sugroję solinį koncertą pilnutėlėje MO muziejaus salėje, atlikėjai toliau tęsia muzikines keliones ir jau už kelių dienų, balandžio 6-ąją duetas atstovaus Lietuvą tarptautiniame muzikos festivalyje „Tallinn Music Week“, Estijoje.

Estradą, retrofuturizmą ir tropinius garsus savo kūryboje unikaliai jungianti grupė anksčiau yra surengusi pasirodymus užsienio publikai festivalyje MENT Slovėnijoje, „Fusion Festival“ Vokietijoje bei „Fira B!“ Maljorkoje. Muzikantai prasitaria ir apie tolimesnius kūrybinius planus: „dar pavasarį planuojame išleisti labai pavasarišką singlą su žymia Lietuvos atlikėja, o vėliau trauksime į studiją kurti ir įrašinėti naujų kūrinių. Labai nekantraujame!“

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Namo viduje Alytaus rajone iš antro aukšto šeštadienį nukrito mažametis, apie 22 val. 30 min. Alytaus r. ...

Šį savaitgalį Alytaus kultūros centre vyks neeilinis renginys – Eurochestries Baltijos jaunimo orkestrų f...

Ar vaikams svarbūs mitybos klausimai? Su kokiomis problemomis, įpročiais, mitais gyvena vaikai ir...

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka jaunimui dovanos neišdildomų kultūrinių įspūdžių ir pat...