Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Susitikime su turnyrinės lentelės kaimynais – lygiosios

Po pertraukos „Optibet A lygos“ 19 turo rungtynėse DFK „Dainava“ išvykoje su turnyrinės lentelės kaimynais Kauno rajono „Hegelmann“ komanda sužaidė lygiosiomis – 0:0. Šiame susitikime po traumos prie „Dainavos“ komandos prisijungė Kazeemas Aderounmu.

Pirmoje susitikimo pusėje pirmieji pavojingą epizodą sukūrė šeimininkai, bet dainaviečių vartus apsaugojo kamuolį nuo vartų linijos atmušęs Ode Abdullahi. Po kelių minučių tolimais smūgiais apsikeitė abi komandos.

42-ąją susitikimo minutę raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą gavo „Hegelmann“ vartininkas Tomas Švedkauskas. Jau per pridėtą pirmo kėlinio laiką Ernestas Stočkūnas atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę Matheusui Araujo, bet pastarasis kovodamas dėl galimybės atlikti smūgį galva susidūrė su varžovu futbolininku ir pirmoji pusė baigėsi be įvarčių.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo suintensyvinę puolimą, bet puikiai žaidęs Vincentas Šarkauskas gelbėjo dainaviečių vartus. Tiesa, puolime nesnaudė ir „Dainavos“ futbolininkai. Puikų tolimą smūgį atliko Stanislavas Sorokinas, nuo kurio siųsto kamuolio į vartus varžovus išgelbėjo vartininkas. 79 susitikimo minutę dar vieną galimybę turėjo Rokas Rasimavičius, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Komandoms pasidalijus po tašką abi ekipos turi surinkusios po 22 taškus ir atitinkamai rikiuojasi gera: Kauno rajono komanda 5 vietoje, „Dainavos“ – 6 turnyrinės lentelės vietoje. Tiesa, „Hegalmann“ komanda yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Artimiausias rungtynes „Dainava“ žais liepos 1 dieną išvykoje su Telšių „Džiugo“ komanda.