Klausyti gyvai

13:35 - 15:00

Ši diena muzikos istorijoje

Tarp geriausių Lietuvos sportininkų ir Alytaus lengvaatlečiai

Tęsiasi lengvosios atletikos žiemos sezonas. Alytaus lengvaatlečiai sėkmingai dalyvavo atviruose Kauno ir Vilniaus čempionatuose bei atvirose Kauno jaunimo pirmenybėse. Sausio 12 d. vykusiose varžybose Kaune puikiai pasirodė Alytaus sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai.

3. Miglė Svinkūnaitė bronza
Tarp geriausių Lietuvos sportininkų ir Alytaus lengvaatlečiai (organizatorių nuotr.)

Dominyka Leskauskaitė trišuolio rungtyje (11.62 m) tapo čempione jaunimo tarpe bei iškovojo sidabro medalį kovodama tarp suaugusiųjų. Dominyką treniruoja Žydrūnas Leskauskas. Trenerio Arūno Klebausko auklėtiniai Miglė Svinkūnaitė ir Lukas Klevinskas jaunimo tarpe taip pat tapo čempionais bei pasidabino aukso medaliais. Miglė laimėjo 1500 m bėgimą, nuotolį įveikusi per 5 min. 38,79 sek., o Lukas varžėsi 5000 m ėjimo rungtyje (25 min. 56,68 sek.). Tarp suaugusiųjų Miglė Svinkūnaitė buvo trečia, o Lukas Klevinskas – antras.

1. Dominyka Leskauskaitė čempionė

Sausio 18 d. vykusiame atvirame Vilniaus miesto čempionate puikiai pasirodė trenerio Vytauto Šmidto auklėtinės Dominyka Petraškaitė bei Deima Janušaitė. Abi merginos varžėsi 800 m bėgimo rungtyje, abi lipo ant garbės pakylos. Dominyka, nuotolį įveikusi per 2 min. 23,62 sek, tapo čempione, o Deima  iškovojo sidabro medalį. Jos laikas 2 min. 24,45 sek.