Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

„Tribūna“: Tarybos narės Jurgitos Eidukevičienės ataskaita

Pagal 2014 metų visuomenės sveikatos stebėsenos ataskaitą, šeimos gydytojų skaičius apibūdinantis asmens sveikatos paslaugų prieinamumą, Alytaus miesto savivaldybėje lyginant su Lietuvos vidurkiu buvo žymiai mažesnis. Alytaus apskrityje vidaus ligų ir vaikų ligų gydytojų skaičius buvo didesnis už šalies ir Alytaus apskrities vidurkį. Akušerių ginekologų, psichiatrų, chirurgų skaičius tenkantis 10 000 gyventojų buvo mažesnis, palyginus su šalies vidurkiu.

20151228_100757
Alytaus tarybos narė Jurgita Eidukevičienė

Alytuje yra atvykstančių specialistų, kurie konsultuoja, gydo apskrities gyventojus. Diagnostinė aparatūra yra gera, tačiau Alytaus apskrities ligoninėje yra dar likusių nerenovuotų skyrių, todėl kyla pacientų skundai. Nors higieninės sąlygos atitinka reikalavimus, bet neatnaujintų skyrių būklė yra prasta.

Pagal pacientų srautus, Alytaus apskr. ligoninėje stacionare gydosi apie 63 proc. pacientų, į Kauno teritorinę ligonių kasą išvyksta apie 23 proc. , o į Vilniaus apie 14 proc. pacientų. Tai rodo, kad teikiamų sveikatos paslaugų kokybė yra gera ir išvyksta tik labai sunkūs, reikalaujantys III lygio paslaugų atvejai.

Alytaus m. savivaldybės tarybos nario (-ės) veiklos ataskaita (sprendimas T-333)

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...