Klausyti gyvai

17:30 - 18:15

Savaitgalio promenada

Teatro scenoje atgimsta legendinis „BALTARAGIO MALŪNAS“: pokalbis su scenografu, kostiumų dailininku Artūru Šimoniu

Alytaus miesto teatre šiuo metu statomas naujas spektaklis pagal vieną originaliausių Kazio Borutos XX a. lietuvių literatūros romanų „Baltaragio malūnas“. P R E M J E R A jau kovo 22 d. 18 val. Alytaus miesto teatre. Paskubėkite, bilietų liko visai nedaug!

Spektaklį kuria Jūsų pamilti aktoriai, režisierė Milda Emilija Mičiulytė bei puikiai Alytaus teatro mylėtojams pažįstamas scenografas, kostiumų dailininkas Artūras Šimonis. Plačiau apie kūrybinį kelią pasakoja scenografas.

Alytaus teatro scenoje atgimstantis muzikinis spektaklis „Baltaragio malūnas“ – amžinoji kova tarp gėrio ir blogio, apie žmogaus ir velnio grumtynes dėl savo sielos ir laimingo gyvenimo, persipinanti su romantiška Girdvainio ir Jurgos meilės istorija. Antgamtiški reiškiniai, burtai, blogio jėgos nugali trapią žmogaus prigimtį.

Koks bus Alytaus teatro kuriamas „Baltaragio malūnas“, kokie scenografijos sprendimai dominuos?

„Spektaklyje bus tikrai nemažai judesio, šokio, todėl stengiuosi neapkrauti scenos. Paskutinieji darbai Alytaus teatre buvo labiau socialiniai, buitiniai, atpažįstami iš tam tikro laikmečio. Šiame spektaklyje nueita į kitą pusę – ir estetinį lygį, ir formą, vengiau bet kokio buitiškumo. Labai nedaug, tačiau bus liaudiškų, tautosakinių elementų. Bus funkcionali, skaidri ir „daug oro turinti“ scenografija. Čia bus ir nemažai medijos, videoprojekcijų, grafinių piešinių. Videoprojekcijas kuria Titas Jurjonas, su kuriuo jau teko dirbti kituose spektaklių pastatymuose“, – pasakojo A. Šimonis.

Muzikinio spektaklio „Baltaragio malūnas“ kostiumai – atsispiriant nuo XIX-XX amžiaus sandūros, bus lengvai stilizuoti. Net ir pagal siluetus jie primena vaizduojamą laikmetį, ypač vyriškų personažų. Vyraus žemiškos spalvos, kostiumai bus tarsi vienas ansamblis.

Nori būti pirmasis išvydęs Alytaus miesto teatro muzikinį spektaklį „Baltaragio malūnas“?

P R E M J E R A jau kovo 22 d. 18 val. Alytaus miesto teatre.

Paskubėk įsigyti bilietą: https://kakava.lt/renginys/premjera-muzikinis-spektaklis-baltaragio-malunas/7687/13996 arba teatro kasoje.

Alytaus miesto teatro informacija

Kitos naujienos

Namo viduje Alytaus rajone iš antro aukšto šeštadienį nukrito mažametis, apie 22 val. 30 min. Alytaus r. ...

Šį savaitgalį Alytaus kultūros centre vyks neeilinis renginys – Eurochestries Baltijos jaunimo orkestrų f...

Ar vaikams svarbūs mitybos klausimai? Su kokiomis problemomis, įpročiais, mitais gyvena vaikai ir...

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka jaunimui dovanos neišdildomų kultūrinių įspūdžių ir pat...