Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

Teisėsauga neatskleidžia, kiek pinigų iš viso pralošė Š. Stepukonis

Teisėsaugos pareigūnai kol kas neatskleidžia, kokią sumą kazino pralošė buvęs „BaltCap Infrastructure Fund“ partneris Šarūnas Stepukonis.

Pasak Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovo Rolando Kiškio, į šį klausimą bus galima atsakyti vėliau, apibendrinus duomenis.

„Mes tikrai atsakysime, bet ne šiame etape“, – penktadienį spaudos konferencijoje sakė R. Kiškis. 

Tarnybos vadovas sako, kad tai nėra slapta informacija, tačiau norint ją viešinti pirmiausiai reikia apibendrinti visus gautus duomenis.

„Mes laikome save tikrai profesionalais, supraskite jūs mus. (…) Kai turėsime tikrą, apibendrintą informaciją, kai gausime visus atsakymus iš partnerių, suinteresuotų subjektų visų, patikėkite, mes tą informaciją pateiksime, nėra čia ko slėpti, viską pateiksime“, – kalbėjo R. Kiškis.

Paklaustas, ar bent dalis iš minimų 27 mln. eurų šiuo metu gali būti Š. Stepukonio dispozicijoje, R. Kiškis atsakė: „Šią informaciją taip pat tikriname“

Teisėsauga šiuo metu atlieka du tyrimus, susijusius su Š. Stepukoniu.

Viename, pernai pradėtame ir Europos prokuratūros kontroliuojamame tyrime Š. Stepukonis pripažintas įtariamuoju dėl ne mažiau kaip 27 mln. eurų neteisėto pasisavinimo.

Vilniaus apygardos prokuratūra penktadienį taip pat pranešė atnaujinusi 2022 metais nutrauktą ikiteisminį tyrimą dėl įtartinos piniginės operacijos, kai į Š. Stepukonio „Paysera“ sąskaitą iš neįvardijamos Lenkijos įmonės buvo pervesta 3,9 mln. eurų.

„BaltCap“ vadovaujantis partneris Simonas Gustainis sako, jog Š. Stepukoniui pareikštų ieškinių suma viršys 30 mln. eurų, kurie galėjo būti išleisti ne tik lošimams.

BNS informacija

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Žinai informaciją...

Pietų Lietuvoje prie Druskininkų esantis Raigardo pasienio punktas su Baltarusija bus uždarytas nuo kovo....

Knygų mugė 2024-ieji jau čia pat! FM99 kalbame su rašytoja, vertėja, dėstytoja Irena Buivydaite, ...

Grupės „Biplan“ muzikantai jau džiaugiasi į Lietuvą atkeliavusiomis naujomis vinilo plokštelėmis. Minint ...