Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Termo kojinės – vertinantiems komfortą

Kojinės – megztas arba siūtas kojų apmovas – yra reikalingos kasdien. Jo reikalingos higienai užtikrinti, apsaugoti kojas nuo nuospaudų ir kitokių sužeidimų. Tačiau vis dažniau norima kojinių, kurios garatuotų ir maksimalų pėdų komfortą, saugotų nuo prakaito ir nemalonaus kvapo. Ir tokias kojines turėti įmanoma. Dažnu atveju tokiomis savybėmis pasižymi termo kojinės. Populiariausias pasirinkimas – termo kojinės su merino vilna ar ėriuko vilna, sintetinės termo kojinės. Neapsisprendžiate kokių norėtumėte? Galbūt šis straipsnis padės išsirinkti.

Termo kojinės su merino vilna – viena iš paklausiausių prekių Lietuvoje

Merino kojinės – tarsi didžiausias atradimas, patinkantis ir tinkantis tiek patiems mažiausiems, tiek suaugusiems. Jos puikiai šildo, puikiai išstumia drėgmę, saugo kojas nuo didelių apkrovų, yra labai malonios kūnui ir nesukelia net menkiausio niežulio. Labai vertinama tai, kad merino vilna pasižymi temperatūrą regliuojančiomis savybėmis, todėl pėdos jaučia komfortą esant bet kokiai temperatūrai. Įdomu tai, kad merino vilna turi savybę sugerti iki 30 proc. savo svorio drėgmės, o tai padeda kojoms išlikti sausoms ilgesnį laiką.

Termo kojinės su ėriuko vilna – puikiomis savybėmis pasižymintis gaminys

Vilnos struktūra turi mažas oro „kišenėles“, kurios leidžia sugerti ir praleisti drėgmę. Kojinės, pasiūtos iš tokios orui laidžios medžiagos, gali būti dėvimos bet kurio sezono metu. Ėriuko vilna turi ir kitų vertingų savybių – ji reaguoja į žmogaus kūno temperatūros pojūčius, nesielektrina (sugeria žmogaus kūno ir aplinkinio oro drėgmę, todėl nesukelia statinės elektros), yra atspari kvapams (kadangi pėdos neprakaituoja, tai natūralu, kad neskleidžia nemalonaus prakaito kvapo). Termo kojinės su ėriuko vilna – tvarus ir ilgaamžiškas gaminys. Šios termo kojinės – puikus pasirinkimas tiems, kurių pėdos gausiai prakaituoja. Jos suteikia jaukumo ir patogumo jausmą.

Termo kojinės iš sintetinės medžiagos – ieškantiems ilgaamžiškumo

Nereikėtų sintetinės medžiagos nuvertinti ir apeiti iš jos siūtus gaminius. Ji taip pat turi puikių savybių, ypač jeigu tarpusavyje derinami keli skirtingi pluoštai (viskozė, poliesteris, poliamidas, elastanas ar kt.). Kojinės iš sintetinių medžiagų puikiai priglunda ir jas patogu dėvėti, jos ilgai išlaiko gerą savo formą, yra patvarios ir sugeriančios drėgmę. Tokios termo kojinės gali būti skirtingo storio – nuo labai plonų iki storesnių.

Kodėl verta dėvėti termo kojines ir kur jas įsigyti?

Termo kojinės neleidžia sušalti, jas dėvint jaučiama maloni šiluma ir komfortas. Šios rūšies kojines galima rinktis bet kokiems atvejams – nesvarbu ką planuojate veikti (sportuoti, žvejoti, dirbti ar pan.), jos pateisins lūkesčius.

„Trauzai.lt“ siūlo platų kojinių asortimentą – nuo labai plonų iki storų kojinių, nuo sintetinio pluošto iki merino vilnos kojinių, nuo trumpų iki ilgų kojinių. Be to, „Trauzai.lt“ siūlo įsigyti specialias „Thermoform“ technologija gamintas termo kojines, kurios yra išskirtinės anatominės struktūros. Specialus audinio mišinys itin efektyvus ten, kur reikalinga maksimali šiluma ir apsauga. Dėl savo funkcinės struktūros kojos labai ilgą laiką išlieka sausos. Padas, kulnas ir pirštai yra paminkštinti, todėl žymiai padidėja atsparumas smūgiams. Audinys turi antibakterinių, nemalonius kvapus slopinančių savybių.

Taip pat galima įsigyti termo kojinių iš termolito – poliesterio pagrindu pagaminto pluošto – pasižyminčio šilumą išlaikančiomis savybėmis. Specialūs audinyje esantys mikrovamzdeliai užtikrina, kad kojinės būtų itin lengvos. Aukščiausios kokybės vilna ir speciali gamybos technologija garantuoja termo kojinių sukuriamą ypatingą šilumą.

Planuojate aktyvų laisvalaikį? Užsiimsite intensyviais darbais? Vyksite į darbą? Bet kokiu atveju kokybiškos termo kojinės užtikrins maksimalų komfortą.

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...