Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Uodo Šeimos turgelis atkeliauja į Alytų

Susikaupė daug nenaudojamų drabužių, avalynės ir kitų šeimyniškų daiktų, vaikai išaugo drabužius, nusibodo žaislai, perskaitėte knygas? Jums į pagalbą skuba “Uodo šeimos turgelis”. Šis turgelis jau tapo maža tradicija didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o šį sekmadienį, jis pirmą kartą atkeliauja į Alytų ir visus alytiškius bei miesto svečius kviečia į atsakingą vartojimą ir šeimos vertybes puoselėjantį pirmąjį “Uodo Šeimos Turgelį” Alytuje!

Vasario 28 d. (sekmadienį) Alytaus sporto ir rekreacijos centre, nuo 11 iki 15 val. visas šeimynos kviečiamos pirkti, parduoti, mainyti savo šeimos turtus, bendrauti ir pramogauti! Būsimi “Uodo Šeimos Turgelio” dalyviai džiaugiasi, kad pagaliau turgelis atkeliauja ir į Alytų. Tikime, kad ir pas mus šis renginys  taps maža, gražia, šeimynine tradicija, kuri padeda gyventi taupiai ir atsakingai. Turgelyje esami ir būsimi tėveliai dalinasi šeimyniniais džiaugsmais, vaikučiai prisipildo žaismingų emocijų, o nebenaudojami daiktai atranda naujus namus! Tai kas sena ar įprasta, kažkam tampa nauja ir pirmąkart patirta – tebūnie tai žaislas, drabužis, namų apyvokos daiktas ar naudingas patarimas!

Alytus 02-28
Uodo Šeimos turgelis atkeliauja į Alytų (Nuotr. organizatorių)

Turgelyje bus galima prekiauti asmeniniais, nebenaudojamais savo šeimos daiktais: drabužiais, avalyne, vaikiškomis prekėmis, smulkmenomis namams ir buičiai, rankdarbiais. Vaikučių ir jų tėvelių, lauks pramogos ir linksmybės. Turgelyje dalyvaus ir gerumu pasidalinti kvies gerumo ir labdaros organizacija, beglobių gyvūnų asociacija. Kviesime visus prisidėti, paremti skurdžiau gyvenančias šeimas, ieškosime beglobiams gyvūnams jaukių namų.

Įėjimas į renginį nemokamas, o norinčius prekiauti, organizatoriai kviečia registruotis tinklapyje www.seimosturgelis.lt, užpildant registracijos formą. Kontaktai pasiteirauti :  el.p. [email protected], arba tel.pasiteiravimui: 8 635 11612. Uodo Šeimos turgelis kviečia draugauti ir sekti naujienas: www.facebook.com/uodo.seimos.turgelis

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....