Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Už pilietiškumą apdovanotas alytiškis Edgaras Bieliauskas

Balandžio 24 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius padėka ir atminimo dovana apdovanojo alytiškį Edgarą Bieliauską.

Už pilietiškumą apdovanotas alytiškis Edgaras Bieliauskas (Alytaus policijos nuotr.)

Vasario 8 dieną apie 19 val. 30 min. Alytuje, Nemuno gatvėje, Alytaus gyventojas E. Bieliauskas pastebėjo, kad kažkas šviečia žibintu, lyg norėdamas atkreipti dėmesį. Pasirodo, jis neklydo, priartėjęs prie tos vietos, kur sklido šviesa, ant žemės pastebėjo gulintį jauną vyriškį (g. 1997 m.). Nukentėjėlis viena ranka laikė už pilvo, o kita ‒ švietė žibintuvėliu, taip kviesdamas pagalbą. Išvydęs sužeistą nelaimėlį, skubiai iškvietė pagalbą. Norėdamas, kad jaunuolis neprarastų sąmonės, visą laiką jį kalbino. Edgarui nukentėjėlis atviravo, kad jį sužalojo bendraamžis, su kuriuo susipažino Alytaus globos namuose.

Už pilietiškumą apdovanotas alytiškis Edgaras Bieliauskas (Alytaus policijos nuotr.)

Atvykus medikams ir policijos pareigūnams, nukentėjusysis dėl sunkių sužalojimų pristatytas į ligoninę. Įtariamasis iš įvykio vietos pasišalino, tačiau sužeistasis sugebėjo apibūdinti įtariamąjį ir nurodyti jo požymius, todėl pareigūnams palengvino asmens, įtariamo nusikalstama veika, paiešką. Teisėsaugininkai įtariamąjį užklupo netikėtai viešojoje bibliotekoje bežaidžiantį kompiuterinius žaidimus. Šis dvidešimtmetis policijai gerai žinomas, teistas už vagystes, vos prieš keturis mėnesius išėjęs iš įkalinimo įstaigos. Jaunuolis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, jam pareikšti įtarimai dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo. Už tokį nusikaltimą gresia laisvės atėmimo bausmė iki dešimties metų.

Už pilietiškumą apdovanotas alytiškis Edgaras Bieliauskas (Alytaus policijos nuotr.)

Alytaus apskrities policijos viršininkas džiaugėsi, kad vis daugėja pilietiškų žmonių, todėl pagyrų Edgarui negailėjo, kad šis, nė kiek nedvejodamas, ištiesė pagalbos ranką patekusiam į nelaimę ir atskleidė padarytą nusikaltimą. O pats E. Bieliauskas tokio savo poelgio nesureikšmina. Jo teigimu, kiekvienas mūsų turėtų taip pasielgti ir apgailestauja, kad tą lemtingą vakarą toje pačioje gatvėje stovėjusios merginos, be abejo, pastebėjo sužeistą jaunuolį, tačiau reikiamos pagalbos neiškvietė.

Alytaus apskrities policija dar kartą dėkoja Edgarui Bieliauskui už pilietiškumą ir neabejingumą kito nelaimei.

Kitos naujienos

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus m...

Alytaus kino klubas KINO KABLYS ir vėl dovanos alytiškiams nemokamas filmų peržiūras,  prist...