Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Vytautas Jastremskas – naujas Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius

Išrinktas naujasis Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas. 44 metų kandidatą taryba patvirtino 21 balsais neuždavusi nei vieno klausimo. 2 buvo prieš, 4 tarybos nariai posėdyje nedalyvavo. Šias pareigas Vytautas Jastremskas pradės eiti nuo birželio 1 dienos.

10987490_10152676409886642_4965753683317616201_n
Vytautas Jastremskas

Nepartinis 44 metų Vytautas Jastremskas yra įgijęs teisės magistro laipsnį, turi teisinio, organizacinio bei verslo plėtros užsienio rinkose darbo patirtį. Prieš dešimtmetį yra dirbęs administracijos direktoriaus pavaduotoju Alytaus miesto savivaldybėje, šiuo metu vadovauja Lenkijoje veikiančioms bendrovėms.

Konservatorių tarybos narys Vytas Jazepčikas buvo pasiūlytas į Kontrolės komisijos pirmininkus, tačiau pats kandidatūrą atsiėmė, teigdamas, kad būtų naudingiau, jei Kontrolės komiteto pirmininkas būtų ne iš daugumos, tad siūlė palaikyti antrąjį kandidatą, kuris pasisiūlė pats – Jurgį Krasnicką. Opozicija taryboje nėra pasiskelbusi, tad ir Kontrolės komiteto pirmininkas renkamas laisvai, tuo metu jei opozicija būtų, šis postas automatiškai priklausytų jai.

Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdis.
Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdis.

Administracinės komisijos pirmininku meras pasiūlė socialdemokratą Henriką Šyvoką, Etikos komisijos pirmininke tapo Danutė Remeikienė. Taip pat pakeista tarybos sekretoriato formavimo tvarka. Dabar tai bus mero ir tarybos sekretoriatas, tai pačiai struktūrai priklausys ir partiniai keturi sekretoriato darbuotojai ir mero patarėjai, kurie anksčiau nebuvo priskirti jokiai struktūrai. Taip pat palikta galimybė atsirasti Tarybos sekretoriui, kuris būtų politinio pasitikėjimo ir skiriamas pačios tarybos.

Taryba patvirtino ir pakeistas seniūnaitijų ribas, nes iš anksčiau pasiūlytų buvo iškritę dalis gatvių ar jų namų. Taip pat delegavo atstovus nuo savivaldybės į Vietos veiklos grupę, kuri kuriama Alytuje gerokai pavėluotai, tad labai skubotai ir per kurią į miestą ateis Europos Sąjungos finansavimas. Taryba delegavo vicemerą Tautvydą Tamulevičių, tarybos narę Liną Sosunovičienę bei savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėjo pavaduotoją Izidą Baliukynienę. Į Vietos veiklos grupę jau anksčiau po tris savo kandidatus delegavo nevyriausybinių organizacijų ir verslo atstovai.

 

Kitos naujienos

Naujasis „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra šiandien buvo pristatytai komandai ir surengė pirmąją...

Bendrovė „Alytaus šilumos tinklai“ įgyvendino projektą ir beveik pusšimtyje Alytaus miesto švieti...

Apie  branduolinio ginklo dislokavimą Baltarusijoje, Kinijos vadovo vizitą Rusijoje ir ukrainieči...

Per tris dešimtis žmonių įkalinta, keletas nužudyti - tyli vizualinė kova laikinai okupuotose Ukrainos te...