Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

XI-asis tarptautinis Alytaus cirko festivalis su Mantu Wizard

Žiemą pasitikime su skambančiu XI-uoju cirko festivaliu! Cirko studijos „Dzūkija” vienas iš vadovų Albertas Chazbijavičius pasakoja, kad programoje numatyti net 39 įvairaus žanro pasirodymai, skirti visiems žiūrovams – nuo pačių mažiausių iki vyriausių!

Albertas Chazbijavičius

Šių metų Alytaus cirko festivalio-konkurso scenoje išvysime stebuklingą draugystę. Pirmą kartą šio festivalio programoje žiūrovų laukia ne tik tradicinio cirko artistų iš įvairių šalių numeriai, bet ir iliuzijos meno pasirodymai. Baigiamajame festivalio renginyje, kartu su cirko pasirodymais, žiūrovus stebins ir pasaulyje pripažintas iliuzijos meno meistras, puikaus humoro jausmo nestokojantis, Mantas Wizard.

Pirmąją festivalio-konkurso dieną į Alytaus kultūros centro sceną sugužės cirko artistai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Šveicarijos, Danijos ir Ukrainos. Alytiškiams įspūdingus pasirodymus demonstruos ir konkurse dėl šių metų nugalėtojo vardo varžysis 9 cirko kolektyvai – apie 70 atlikėjų. Šiam festivaliui-konkursui ne vieną įspūdingą numerį taip pat intensyviai ruošia ir Alytaus kultūros centro cirko studijos „Dzūkija“ auklėtiniai. Tad alytiškius ir miesto svečius jau gruodžio 2-3 dienomis kviečiame kartu leistis į magišką, paslapčių ir įspūdingų pasirodymų kupiną cirko pasaulį ir palaikyti savo miesto jaunuosius artistus.

Programoje numatyti net 39 įvairaus žanro pasirodymai, skirti visiems žiūrovams – nuo pačių mažiausių iki vyriausių. Festivalio konkursinę programą gruodžio 2-ąją alytiškiai ir  miesto  svečiai galės stebėti nemokamai. Numatyti trys festivalio-konkurso turai 13, 15 ir 17 valandomis. Tad laukiame visų, mėgstančių cirką ir besižavinčių triukais, kuriuos tikrai atlikti gali ne kiekvienas. Dalyvių pasirodymus vertins tarptautinė komisija, kurią sudarys kompetentingi cirko meno atstovai, ekspertai ir kitų scenos meno žanrų profesionalai.

Komisijos aukščiausiomis vietomis įvertintų atlikėjų pasirodymus žiūrovai išvys finaliniame Alytaus cirko festivalio-konkurso koncerte gruodžio 3 d. 15 val. Baigiamojo festivalio renginio metu žiūrovai išvys geriausius konkurso pasirodymus, pelniusius artistams nugalėtojo vardą. Renginio metu laureatai bus apdovanoti Alytaus Rotary klubo įsteigtais piniginiais prizais ir unikaliomis ir išskirtinėmis, menininko Arvydo Švirmicko sukurtomis statulėlėmis. Be išskirtinių cirko numerių programoje taip pat išvysime ir bene daugiausiai tarptautinių apdovanojimų Lietuvoje turinčio iliuzionisto – Manto Wizard triukus. Laukia iš ties puikus renginys, kupinas pritrenkiančių, išskirtinių cirko pasirodymų ir netikėtų, sužavinčių ir užburiančių magijos triukų.

Festivalio-konkurso programa

Gruodžio 2 d. 13 val., 15 val., 17 val.

Festivalio konkurso turai

Įėjimas laisvas

Gruodžio 3 d. 15 val.

Didysis festivalio koncertas

Bilietus platina kakava.lt

Bilietų kaina 6,06 €

PAGRINDINIS FESTIVALIO – KONKURSO RĖMĖJAS

Organizatorių informacija

Kitos naujienos

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – kviečiame švęsti Dzūkij...

Grupė 

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskriti...

Birželio 25 d. įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai: da...