Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Žinau, ką renku padės nepalikti Seimo rinkimų likimo valiai: kviečia į kandidatų į Seimą debatus Alytaus apygardoje

Politikos stebėsenos tinklas Žinau, ką renku kviečia nežaisti su likimu ir rimtai pradėti jiems ruoštis: dalyvauti debatuose tarp kandidatų į Seimą visose Lietuvos vienmandatėse apygardose.

Artėjant 2020 m. Seimo rinkimams Alytaus vienmandatės apygardos gyventojai vėl rinks savo atstovą net iš 12 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja Alytaus vienmandatės apygardos kandidatų į Seimą debatus ir siūlo išsirinkti savo kandidatą. Debatai vyks  29 d., 18 val., Alytaus miesto teatre. Tinklas veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Savo dalyvavimą jau patvirtino Robertas Šarknickas, Valerijus Vencius, Aldona Marcinkevičienė, Raimundas Markauskas, Raimundas Žiūkas . Debatus moderuos žurnalistas Darius Verseckas , kurį kalbino Liudas Ramanauskas FM99 eteryje

„Kaip likimas duos“ – dažnai sakome artėjant Seimo rinkimams, o rinkimų rytą skundžiamės, kad vėl išrinkti ne tie. Šiemet siūlome nepalikti rinkimų likimo valiai ir susipažinti su kandidatais iš arti debatuose, užduoti jiems rūpimus klausimus ir išsirinkti savo atstovą!”, – sako tinklo savanorė Vakarė Saulėnaitė.

Debatuose kandidatai į Seimą diskutuos aktualiomis nacionalinės ir regioninės politikos temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo pažadus, kurie bus įrašyti. Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/536749700450347

Kitos naujienos

Namų rungtynių seriją Alytaus futbolininkai pradeda jau liepos 1d., šį penktadienį, 19 val....

Šildymo sezonas neišvengiamai ateis. Kuro kaina pastaruoju metu augo lyg ant mielių, tad tai n...

Jau artėjantį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins varikli...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...