Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Žmogus – gražiausias gamtos peizažas“ – teigia menininkė Loreta Skruibienė ir kviečia į savo tapybos darbų parodos atidarymą

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos salėje (Seirijų g. 2) Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ įkūrėja, režisierė ir dailininkė Loreta Skruibienė atvers savo personalinę darbų parodą „Drugelio efektas“!

„Kūryba šiuo metu man šiokia tokia beprotybė. O drugelio efektas būtent tai ir atspindi. Drugelio sparneliais plaku taip dažnai, kad atrodo sukelsiu cunamį“ – taip apie savo kūrybos vingius šiomis dienomis atsiliepia pati menininkė.

Apie autorę: Loreta – profesionali dailininkė-lėlininkė, sukūrusi 49 lėlių teatro repertuarinius spektaklius, tarptautinio lėlių teatro festivalio-konkurso „Aitvaras“ iniciatorė ir organizatorė, daugelio teatro edukacinių programų iniciatorė ir edukatorė, lėlių teatro „Aitvaras“ kūrybinių idėjų generatorė. Surengusi jau virš 20 personalinių parodų, dailininkė pripažįsta, kad didelę įtaką jos tapybos darbams, be abejo, daro jos ilgametis darbas teatre.

Spalvomis, emocijomis bei būsenomis turtingi paveikslai bibliotekos erdves puoš iki lapkričio 15 dienos. Būtinai apsilankykite!

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos inf.

Kitos naujienos

Į FM99 Kalėdinių eglučių parką atkeliavo Girinukas – tai darželio „Girinukas“ pedagogių kūrinys.

Gruodžio 8 d., 16 val., Audiovizualiųjų menų centre vyks Redo Diržio paskaita-pokalbis „Dalykai, kurie nu...

Gruodžio 15 d. 18 val., Alytaus kultūros centras, Didžioji salė