Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Žmogus – gražiausias gamtos peizažas“ – teigia menininkė Loreta Skruibienė ir kviečia į savo tapybos darbų parodos atidarymą

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos salėje (Seirijų g. 2) Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ įkūrėja, režisierė ir dailininkė Loreta Skruibienė atvers savo personalinę darbų parodą „Drugelio efektas“!

„Kūryba šiuo metu man šiokia tokia beprotybė. O drugelio efektas būtent tai ir atspindi. Drugelio sparneliais plaku taip dažnai, kad atrodo sukelsiu cunamį“ – taip apie savo kūrybos vingius šiomis dienomis atsiliepia pati menininkė.

Apie autorę: Loreta – profesionali dailininkė-lėlininkė, sukūrusi 49 lėlių teatro repertuarinius spektaklius, tarptautinio lėlių teatro festivalio-konkurso „Aitvaras“ iniciatorė ir organizatorė, daugelio teatro edukacinių programų iniciatorė ir edukatorė, lėlių teatro „Aitvaras“ kūrybinių idėjų generatorė. Surengusi jau virš 20 personalinių parodų, dailininkė pripažįsta, kad didelę įtaką jos tapybos darbams, be abejo, daro jos ilgametis darbas teatre.

Spalvomis, emocijomis bei būsenomis turtingi paveikslai bibliotekos erdves puoš iki lapkričio 15 dienos. Būtinai apsilankykite!

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos inf.

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...