Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Žymiausi estai „Ewert and The Two Dragons“ koncertuos „Granatos Live“

Tarptautinės sėkmės sulaukusi Estijos indie roko grupė „Ewert and The Two Dragons“ vėl grįžta į Lietuvą, kur rugpjūčio 1 dieną koncertuos „Granatos Live“. Tą pačią dieną festivalyje pasirodys „BRIT Awards“ nominantai „Clean Bandit“ ir žymiausia lenkų elektronikos grupė „Rebeka“.

„Mes visada turėjome ypatingą ryšį su Lietuva. Šių metų gegužę grojome šiltą albumo pristatymo koncertą Vilniaus menų fabrike „Loftas“ ir mums džiugu, kad jau kitą dieną „Granatos Live“ kreipėsi dėl koncerto festivalyje, apie kurį tiek daug girdėjome“, – pasakojo „Ewert and The Two Dragons“ nariai, prieš porą savaičių groję 15 000 žmonių miniai „Positivus“ festivalyje.

fgbgf
Grupės koncertas „Positivus“ festivalyje (Mart Vares nuotr.)

Praėjusią savaitę buvo išleistas antrasis grupės singlas „Million Miles“ iš naujausio albumo „Circles“. Ankstesnis radijo singlas „Pictures“ muzikos parduotuvėje „iTunes“ buvo išrinktas vienu karščiausių kūrinių.

Trečiasis studijinis „Ewert and The Two Dragons“ albumas „Circles“ buvo išleistas „Warner Music“ ir pristatytas įspūdingu 42 šalių turu po Šiaurės Ameriką, Skandinaviją ir kitas Europos šalis. Trys specialūs turo koncertai vyko Baltijos šalyse, tarp jų ir Lietuvoje.

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...