Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus miestui reikia 3 vicemerų?

Savivaldybės meras Nerijus Cesiulis teikia Alytaus miesto savivaldybės tarybai Linos Gaidžiūnaitės kandidatūrą į Alytaus miesto savivaldybės vicemerės pareigas. Alytaus miesto savivaldybėje, vadovaujamoje socialdemokratų, šiuo metu dirba du vicemerai – Jurgita Šukevičienė ir Bronius Bieliauskas.

Lina Gaidžiūnaitė nuo 2021 m. sausis – iki dabar Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėja Druskininkų savivaldybės administracijoje. Vytauto Didžiojo universitete įgijo Politikos mokslų magistro laipsnį.

Ji yra UAB „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro „AQUA“ valdybos narė. Druskininkų miesto savivaldybėje atsakinga už bendradarbiavimą su savivaldybėmis, dirba investicijų pritraukimo bei verslo skatinimo srityse, atsakinga už smulkaus ir vidutinio verslo plėtros skatinimo priemonių įgyvendinimą savivaldybėje.

Naujosios vicemerės keliai su Alytaus miesto meru susikirto Andalūzijoje, kur Lina Gaidžiūnaitė vyko kartu su Alytaus regiono merais (išskyrus Alytaus rajono merę Rasą Vitkauskienę).

Alytaus regiono tarybos delegacija Andalūzijoje.

„Miesto informatorius“

Komentarai (1)

  1. As prieš 8 mėnesiai

    Baisu kaip didėja biurokratinis mechanizmas. Patikrinkite kaip jie dirba nuotoliniu, ar jų tiek reikia, kokį darbą jie atlieka ir kiek už tai gauna. Tokie kaip mokesčių inspekcija, vartotojų teises miesto ir rajono sav. darbuotojai, miškininkai. Kai kurių spec. net nelabai suvokiama kaip galima dirbti nuotoliniu būdu.

Comments are closed.

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...