Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Alytaus miestui reikia 3 vicemerų?

Savivaldybės meras Nerijus Cesiulis teikia Alytaus miesto savivaldybės tarybai Linos Gaidžiūnaitės kandidatūrą į Alytaus miesto savivaldybės vicemerės pareigas. Alytaus miesto savivaldybėje, vadovaujamoje socialdemokratų, šiuo metu dirba du vicemerai – Jurgita Šukevičienė ir Bronius Bieliauskas.

Lina Gaidžiūnaitė nuo 2021 m. sausis – iki dabar Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėja Druskininkų savivaldybės administracijoje. Vytauto Didžiojo universitete įgijo Politikos mokslų magistro laipsnį.

Ji yra UAB „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro „AQUA“ valdybos narė. Druskininkų miesto savivaldybėje atsakinga už bendradarbiavimą su savivaldybėmis, dirba investicijų pritraukimo bei verslo skatinimo srityse, atsakinga už smulkaus ir vidutinio verslo plėtros skatinimo priemonių įgyvendinimą savivaldybėje.

Naujosios vicemerės keliai su Alytaus miesto meru susikirto Andalūzijoje, kur Lina Gaidžiūnaitė vyko kartu su Alytaus regiono merais (išskyrus Alytaus rajono merę Rasą Vitkauskienę).

Alytaus regiono tarybos delegacija Andalūzijoje.

„Miesto informatorius“

Komentarai (1)

  1. As prieš 3 savaitės

    Baisu kaip didėja biurokratinis mechanizmas. Patikrinkite kaip jie dirba nuotoliniu, ar jų tiek reikia, kokį darbą jie atlieka ir kiek už tai gauna. Tokie kaip mokesčių inspekcija, vartotojų teises miesto ir rajono sav. darbuotojai, miškininkai. Kai kurių spec. net nelabai suvokiama kaip galima dirbti nuotoliniu būdu.

Comments are closed.

Kitos naujienos

Į FM99 Kalėdinių eglučių parką atkeliavo Girinukas – tai darželio „Girinukas“ pedagogių kūrinys.

Gruodžio 8 d., 16 val., Audiovizualiųjų menų centre vyks Redo Diržio paskaita-pokalbis „Dalykai, kurie nu...

Gruodžio 15 d. 18 val., Alytaus kultūros centras, Didžioji salė