Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Kalendoriaus lapelis

Ar gali Hamletas būti su klouno nosimi ir kas nutiks „Raudonkepuraitės“ vilkui sužinosite šį savaitgalį

Lapkričio 22 d. – Penktadienis

 

15:00 – 18:30 val Alytaus jaunimo centras „Mainadienis“ – atliekų mažinimo savaitės renginys

Namuose vietą užima geros būklės, veikiantys, bet nebereikalingi daiktai? Atsinešk visa tai į „Mainadienį“ Alytaus jaunimo centre ir išmainyk ar parduok už simbolinę kainą! O daiktus, kurie nesuras naujų namų, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras išveš į „Tiko Tiks“ mainų punktą.

18:00 – 20:30 val Alytaus miesto teatras – SpektaklisHamletas

Piip ja Tuut teatro (Estija) spektaklis
Pagrindinė Šekspyro „Hamleto“ siužeto istorija nepasikeitė, tačiau šį kartą ją vaidina du klounai, kurie įkūnijo dešimt skirtingų vaidmenų. Kai kurios ypač svarbios dabartinės temos yra labiau akcentuojamos nei kitos – kaimyninė karinė veikla, konfliktas tarp fikcijos ir realybės, žmonija.
Režisierius Lauris Gundars

Bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849

19:00 – 21:00 val Alytaus miesto centrinis stadionas LRF taurė: Alytaus „Varsa Stronglasas“ – Kauno r. SM „Gariava“

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės 8-finalio etapo atsakomosios rungtynės: Alytaus „Varsa-Stronglasas“ prieš vieną iš 1-osios lygos lyderių, Kauno rajono SM „Garliavą“ – lapkričio 22 d., penktadienį, miesto stadiono sporto salėje (Birutės g. 5, Alytus)

21:00 – 23:00 val Druskininkų kolonadaDagna Acoustic Duo. Koveriai

Dagna Kondratavičiūtė – vokalas; Andrius Murencevas – gitara.

DAGNA – tai vienas geriausių balsų Lietuvoje. Ji yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė, du kartus apdovanota Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus Metų žvaigždutė titulu.

Dainininkė stebina ne tik savo vokaliniais sugebėjimais, bet ir tuo jog atlieka įvairių stilių muziką: nuo klasikos iki džiazo. Akustiškai skamba Dagnos dainos, bei šių dienų populiarieji pasauliniai hitai.

Įėjimas mokamas

Dagna

Lapkričio 23 d. – Šeštadienis

12:00–12:40 val Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“ – Spektaklis „Raudonkepuraitė ir vilkas“

Pagal Š. Pero
Gyveno kartą Raudonkepuraitė, žinoma jos mama, kuri kiekvieną sekmadienį išlydi savo dukrą su bandelėmis pas senelę į kitą kaimą… Gerai žinomi ir kiti pasakos herojai: vilkas, medžiotojas – tik pasakos pabaiga netikėta. Vilkas prarijęs senelę, Raudonkepuraitę visai nesitikėjo keistos savo pabaigos už padarytą blogybę. Jis (vilkas) atiduodamas žiūrovų teismui. Kokį sprendimą priims vaikai?

16:00 – 18:00 val. Alytaus  teatras Teatralizuoti dramaturgų konkurso pjesių skaitymai

Rašymo subtilybės, prašmatnumai, džiaugsmai ir skausmai, kai laikas pavirsta į tekstą!
Neatsiejama festivalio dalis – respublikinis dramaturgų konkursas, kuriame gali dalyvauti visi norintys. Amžiaus, kūrybinės patirties cenzo čia nėra. O svarbiausias dalykas – žodžiai, sugulę į vienaveiksmes ar daugiaveiksmes pjeses, scenarijus, kitus komedijinius dramos žanro kūrinius.
Besiplečiantis rašančiųjų ratas, praplečia kūrėjų geografiją ir suteikia naujų iššūkių darbus vertinančiai profesionalų komisijai, o žiūrovams – naujų minčių ir spalvų, stebint geriausių pjesių skaitymus „Dramaturgų dienos“ metu.

19:00 – 20:00 val Birštono kurhausasGiordano Carnevale džiazo koncertas

Giordano Carnevale džiazo kvartetas (Italija-Lietuva)
Dalyvauja: Giordano Carnevale (IT) – klarnetas, Dima Golovnaov (LT) – fortepijonas, Emanuele Valente (IT) – kontrabosas ir Ignas Kasikauskas (LT) – mušamieji.
Giordano Carnevale italų ir lietuvių džiazo atlikėjų kvartetas.

Informacija ir bilietų užsakymas tel. 8 319 65 546, el. p. kasa@birstonokultura.lt

21:00 – 23:00 val Druskininkų kolonada Ovidijus Vyšniauskas

Ovidijus Vyšniauskas – originalaus balso tembro savininkas, autorinių dainų kūrėjas puikiai pažįstamas įvairių kartų atstovams. Atlikėjas – pirmasis Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ (1994 m.), įvairių tarptautinių dainininkų konkursų dalyvis, laureatas, kurio vokalas lyginamas su Joe Cockerio, Chriso Rea ir kitų „gerklingų“ vyrų manieromis.

Skambės O. Vyšniausko sukurtos ir visų laikų geriausios dainos: „Išdalinau“, „Mažyte“, „Mano vienintele“, „Saulė leidžias“, „Nidai“, „Prie stalo“, „Valsas mamai“, „Mama“, „Suvalkijos berniokas“ ir kt.

Įėjimas mokamas

Ovidijus Vyšniauskas

Lapkričio 24 d. – Sekmadienis

13:00 – 17:00 val Alytaus Volungės pagrindinė mokyklaPopietė  „Po vienu dangumi“

Renginys skirtas įvairių tautų kultūrų bendravimui, tolerancijai

14:00 – 16:00 val. Alytaus kultūros centras – Folkloro ansamblio “Žvangucis“ 5 metų jubiliejus

Alytaus kultūros centro folkloro ansamblis „Žvangucis“ švenčia 5 metų kūrybinės veiklos sukaktį ir kviečia visus mylinčius folklorą – švęsti kartu!
Šventiniame koncerte dalyvauja: Alytaus folkloro ansamblis „Daulėlio“, Alytaus miesto bendruomenės centro etnografinis ansamblis „Šilagėlės“ ir liaudiškos muzikos kapela „Smiltelė“, Marcinkonių etnografinis ansamblis, Alytaus suaugusių ir jaunimo mokyklos folkloro ansamblis „Skuja“, Varėnos kultūros centro folkloro ansamblis „Žeiria“, Kaišiadorių kultūros centro folkloro ansamblis „Verpeta“, Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“
Renginio vedėjas: Jonas Bajoriūnas

Renginys nemokamas

17:00 – 19:30 val. Alytaus miesto teatras  – Com•media. Festivalio uždarymas

Teatras KITAS KAMPAS
10 metų meilės, patirties, azarto, praktikos, aistros, kūrybos Lietuvos, Anglijos, Danijos, Ukrainos, Islandijos, Norvegijos, Švedijos, Airijos, Rusijos scenose ir festivaliuose.
Spektaklyje „Improvizacijos kovos“ kitų kampų keturi – teatro scena virsta improvizacijų ringu! Priešinguose jo kampuose stovi skirtingos profesionalių aktorių komandos, nusiteikusios parodyti visus savo kozirius. Svaidomasi aštriu humoru, laidomos ironijos strėlės, o nokautas tik vienas – ant žemės iš juoko griūna žiūrovai.

Bilietus platina tiketa.lt 

Kino teatre „Dainava“:

13:00 ir 15:30 Manu. Gimęs skraidyti (V) – animacinis nuotykių filmas šeimai

18:00 ir 20:30 Pasmerkti. Pajūrio džiazas (N16) – drama, kriminalinis

Drama, kriminalinis filmas „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...