Klausyti gyvai

16:15 - 17:00

Gyvas miestas

Chris May patinka į turą leistis vienam. Kūrėjas iš Austrijos FM99 studijoje

Chris May patinka į turą leistis vienam. Kažkada jis metė šefo darbą virtuvėje ir nutarė viską atiduoti muzikai, FM99 studijoje pasakoja kūrėjas. Ne tik pasakoja, bet ir groja bei dainuoja, klausykite!

Šią vasarą keturiolika koncertų Europoje, kurių vienas buvo prie Alytaus – „Bunda rokas“. Iš Alytaus Chris išvažiavo koncertuoti į Rygą

„Gera vieta, puikūs žmonės“, – sako atlikėjas iš Austrijos Chris May, kuris prisipažįsta esantis gamtos žmogumi.

Jis išleido ir vien instrumentinės muzikos albumą, nes, sako, instrumentai ir patys gali perteikti labai daug.

Chris May

Derina skirtingus stilius

Derindamas bliuzą ir folklorą, austrų dainininkas/dainų autorius Chrisas May nutiesia savo muzikinį tiltą tarp pirštų stiliaus gitaros, savo balso ir dažnai akomponuojamų iš Blues Harp, Didgeridoo ir Stompbox. 

Jo dainos apima muzikines keliones apie gyvenimą, gamtą, meilę ir socialines temas. Jo pagrįsta ir rankų darbo muzika primena organišką gamtos pusę, kilusią iš pulsuojančios gyvybės cirkuliacijos.

Chrisas kuria sferinius garsus, žemišką atmosferą ir įkvepiančius griovelius ten, kur norisi pasinerti.

Muzika tikrai daro pasaulį geresne vieta!

2015 m. gruodį Chrisas May išleido debiutinį albumą „way over“, kuriame bendradarbiavo su įvairiais kviestiniais muzikantais iš viso pasaulio. Skirtingais atvirais derinimais Chrisas sukuria sferinius garsus ir žemišką atmosferą, naudodamas kelis pirštų paėmimo, slidžių stilius ir daugybę įvairių egzotiškų gitarų. Tokie instrumentai kaip Weissenborn Lapsteel gitara, Dobro ar Banjo. 

2019 m. liepą Chrisas May išleido antrąjį studijinį albumą „Blue Rain“. Tai aukštos kokybės roko ir bliuzo mišinys su folk ir kantri įtaka. 

Gastroliuodamas Austrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Airijoje, Šveicarijoje, Chrisas May groja koncertus MSHamburge. Vienas mažiausių viešųjų kruizinių laivų. Įkvėptas 2022 m. kelionių ir pasirodymų įvairiose mūsų planetos vietose, Chrisas išleido savo instrumentinės gitaros EP pavadinimu Endless Road.

Kitos naujienos

Namo viduje Alytaus rajone iš antro aukšto šeštadienį nukrito mažametis, apie 22 val. 30 min. Alytaus r. ...

Šį savaitgalį Alytaus kultūros centre vyks neeilinis renginys – Eurochestries Baltijos jaunimo orkestrų f...

Ar vaikams svarbūs mitybos klausimai? Su kokiomis problemomis, įpročiais, mitais gyvena vaikai ir...

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka jaunimui dovanos neišdildomų kultūrinių įspūdžių ir pat...