Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Pigiausi butai Alytuje, kainuojantys iki 10 tūkst. eurų

Pastaraisiais metais Lietuvoje išbrangus būstui ir toliau brangstant skolinimuisi rasti stogą virš galvos įkandama kaina tampa sudėtinga. Radijo stoties „FM99“ žurnalistai pasižvalgė, kokį būstą galima įsigyti Alytuje už mažiau nei 10 tūkst. eurų. Kokie butai tiek kainuoja pasakoja Rima Mitkienė, Pietų Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos prezidentė.

Nors minėtoji suma atrodo nedidelė, siekiant įsigyti nebrangų būstą pasiūlymų galima atrasti. Daugiausia tokių pasiūlymų – Dainavos rajono bendrabučiuose, sovietmečiu pastatytuose Naujojoje, Vingio, Vilties gatvėse. „FM99“ pateikia kelis skelbimų portaluose atrastus pasiūlymus. Jie pateikiami kainų didėjimo tvarka. Redakcija neįsipareigoja pateikti ir apžvelgti visų pasiūlymų, atitinkančių pasirinktus kriterijus.

„Iki dešimties tūkstančių eurų kalbėtume apie koridorinėje sistemoje esančius bendrabučių kambarius ir išskirtiniais atvejais galbūt dar įmanoma rasti pagerinto tipo bendrabučio blokelyje vieną kambarį su bendru sanmazgu“, – patvirtina nekilnojamojo turto bendrovės „Miroda“ vadovė Rima Mitkienė.

Jei kaina siekia 4 – 5 – 6 tūkstančiai eurų, tai yra kambarys 18 kv.metrų koridorinėje sistemoje su bendra virtuve ir sanmazgais.

Anot pašnekovės, kalbant apie nebe bendrabučio tipo butus, itin paklausūs vieno ir dviejų kambarių butai, o butų pirkimas suaktyvėja, kai skiriamos dotacijos jaunoms šeimoms,

Pigiausi būstai Alytuje

1. Kaina 7500 eurų. 1 kambario 18 m² butas bendrabutyje Alytuje, Naujoji g.

2 aukštas iš 5, namas pastatytas 1968 m., pastatas mūrinis. Šildymas – centrinis. Pasak pardavėjo, kambarys padalintas į dvi atskiras zonas – virtuvės ir gyvenamąją. Aukštas, kaip nurodoma galimiems pirkėjams, tvarkingas. Tvarkingi, pasak pardavėjo, ir jame gyvenantieji. Pardavėjas akcentuoja, kad galima naudotis erdviu bendro naudojimo balkonu. Būstas parduodamas su visais baldais. Kvadratinio metro kaina 410 eurų.

2. Kaina 7500 eurų. 1 kambario 18 m² butas bendrabutyje Alytuje, Vingio g.

2 aukštas iš 3, namas pastatytas 1970 m., pastatas mūrinis, renovuotas 2020 m. Šildymas – centrinis. Renovacijos metu buvo pakeisti radiatoriai. Pardavėjas skelbime teigia, kad „kaimynai normalūs“, yra surinkta lėšų bendrų patalpų remontui. Kvadratinio metro kaina 417 eurų.

3. Kaina 8900 eurų. 2 kambarių 36 m² butas bendrabutyje Alytuje, Varėnos g.

3 aukštas iš 5, namas pastatytas 1968 m., pastatas mūrinis, nerenovuotas. Šildymas – centrinis. Pardavėjas nurodo, kad kambariams reikalingas remontas, bet bendro naudojimo virtuvė, dušas, tualetas ir skalbykla – tvarkingi bei prižiūrimi. Būsto langai – į vakarų pusę. Name – draugiški ir tvarkingi kaimynai. Kvadratinio metro kaina 247 eurai.

4. Kaina 9900 eurų. 1.5 kambario 25 m² butas bendrabutyje Alytuje, Vilties g.

5 aukštas iš 5, namas pastatytas 1971 m., pastatas mūrinis, nerenovuotas. Šildymas – centrinis. Anot pardavėjo, bute atliktas kapitalinis remontas, jame pirkėjui paliekami nauji baldai. Bendrabučio tipo bute įrengta virtuvėlė su kaitlente, gartraukiu, šaldytuvu, yra erdvi sieninė spinta. Įstatytos naujos šarvuotos durys, sutvarkyta elektros instaliacija. Pardavėjas nurodo, kad name gyvena draugiški kaimynai, aukšte yra bendro naudojimo tualetas, atnaujinta skalbykla ir prausykla su dušo kabina, kitos patalpos – remontuojamos. Teigiama, kad šalia namo – parduotuvė, autobusų stotelė, netoliese – erdvi automobilių stovėjimo aikštelė ir Jaunimo parkas. Kvadratinio metro kaina 390 eurų.

„Miesto informatorius“

Kitos naujienos

Kokie pagrindiniai iššūkiai buvo šią kadenciją Europos Parlamente, Europos saugumas, karas Ukrain...

Su Alytaus Sakalėlio pradinės mokyklos 2C klasės moksleiviais susitinkame radijo stotyje FM99. Va...

Alytuje gyvenantys vaikų tėvai ir toliau ieško būdų, kaip išlaikyti savo vaikus darželiuose. Nors...

Alytaus policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl galimo moters išžaginimo Alytuje. Kaip pranešė Alytaus ap...