„Dainava” išvykoje turėjo pripažinti vicečempionų pranašumą

DFK „Dainava“ „Optibet A lygos“ sezoną baigė rungtynėmis su Vilniaus
„Žalgirio“ komanda. Išvykoje dainaviečiai turėjo pripažinti šeimininkų
pergalę rezultatu 1:0 (1:0).

Rungtynes agresyviau pradėjo šeimininkai, bet gynyboje gerai žaidę dainaviečiai išpuolius
neutralizuodavo.
Puikią progą pirmame kėlinyje po pakelto kampinio pelnyti įvartį turėjo ir „Dainavos“
futbolininkai, bet šeimininkų vartininkas pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio.
13-ąją susitikimo minutę „Žalgirio“ komandoje buvo pakeistas atsisveikinimo rungtynes žaidęs
Saulius Mikoliūnas.
14-ąją minutę šeimininkai užsidirbo galimybę atlikti tolimą baudos smūgį. Jį atlikęs A. Novikovas
pasiuntė kamuolį į alytiškių vartus.

Pirmo kėlinio pabaigoje vilniečiai atliko dar vieną pavojingą smūgį, bet puikiai savo vartus
saugojo Airidas Mickevičius.
Antrajame kėlinyje „Dainavos“ vartininkas tęsė puikų darbą gynyboje ir atrėmė Pauliaus
Golubicko smūgį. Dainaviečiams antroje susitikimo pusėje susikurtų progų realizuoti nepavyko ir susitikimas baigėsi šeimininkų pergale – 1:0.
Po pertraukos į „Optibet A lygą“ grįžusi DFK „Dainava“ surinkusi 31 tašką sezoną baigė