Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Jaunieji šauliai iškeliavo į stovyklą

Daugiau nei 30 km žygis pėsčiomis – tai tik vienas iš daugybės iššūkių, su kuriais teks susidurti  liepos 24 d. prasidėjusioje karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės stovykloje dalyvaujantiems Alytaus miesto ir rajono vaikams.

Jaunieji šauliai (AMS nuotr.)

Stovyklos atidarymo metu dalyvius drąsino karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadas ats. kpt. Skirmantas Valatkevičius sakydamas, kad vaikai pripras anksti keltis, mankštintis ir pasikloti lovą.

Sveikindama stovyklos dalyvius Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja, atliekanti  savivaldybės mero funkcijas, Valė Gibienė džiaugėsi, kad į stovyklą susirinko daug gražaus ir pilietiško jaunimo. Jauniesiems stovyklos dalyviams ji taip pat linkėjo gerų  įspūdžių,susirasti naujų draugų,  o kai bus sunku – susiimti.

Pasveikinti atvyko ir Alytaus miesto vicemerė Valė Gibienė (AMS nuotr.)

Stovyklos dalyvius taip pat sveikino Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas mjr. Arnas Mikaila teigdamas, kad ši stovykla bus puiki galimybė išbandyti savo jėgas, paragauti kareiviškos košės, pajusti, ką reiškia gyventi kario gyvenimą. Taip pat jis tiki, kad šioje rikiuotėje yra ir būsimų karių, kurie ateityje papildys jų gretas.

Drąsos ir ištvermės šimtui karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės stovykloje dalyvaujančių Alytaus miesto ir rajono vaikų tikrai prireiks. Per šešias stovyklos dienas jiems teks priprasti prie griežtos dienotvarkės, dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose, nukeliauti daugiau kaip 30 km pėsčiomis, nakvoti palapinėse ir, žinoma,  paragauti kareiviškos košės.

Kitos naujienos

Pirmoji dovana, artėjant gražiausioms metų šventėms, bus įteikta alytiškiams, teatro mylėtojams j...

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...

Rašytojo 100-ąsias gimimo metines (2023-01-07) asociacija „Matučio namai“ pasitinka su nauja A. M...