Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Neramus šeštadienis

Kovo 30 d. apie 23 val. 30 min. Alytaus r. Alytaus sen. ties Butkūnų k., kelyje Kaunas-Prienai-Alytus, vyras (gim. 1987 m.), vairuodamas krovininį automobilį „Renault Master“, nepastebėjo (po techninio eismo įvykio) toje pačioje eismo juostoje stovinčio automobilio „Audi A4“ ir trenkėsi į jį. Eismo įvykio metu nukentėjo „Renault“ ir „Audi“ automobilių vairuotojai, kurie suteikus pagalbą išleisti į namus. Taip pat sužalota šalikelėje stovėjusi (pirmojo eismo įvykio dalyvė) moteris (gim. 1986 m.), ji dėl patirtų sužalojimų paguldyta į Alytaus ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos sk. Įvykio metu visi eismo dalyviai buvo blaivūs.

Informacija apie techninį eismo įvykį: Kovo 30 d. 22 val. 20 min. Alytaus r. Alytaus sen. Butkūnų k. ribose, susidūrė automobilis „Audi A4”, vairuojamas vyro (gim. 2001 m.) ir automobilis „Mazda 5“, vairuojamas moters (gim. 1986 m.). Vairuotojams reikėjo policijos pareigūnų pagalbos pidant eismo įvykio deklaraciją, nesutariant dėl kaltės. Aiškinantis įvykio aplinkybes paaiškėjo, kad automobilio „Audi A4“ vairuotojas, sugedus automobiliui, bandė jį patraukti iš važiuojamosios kelio dalies. Vyras atidaręs vairuotojo pusės duris, stūmė automobilį, dėl išsikrovusio akumuliatoriaus avarinis signalas švietė labai silpnai. Tuo pat metu pagrindiniu keliu ir ta pačia kryptimi, iš galo atvažiuojantčio automobilio „Mazda 5“ vairuotoja, laiku nepastebėjo, kelkraštyje stovėjusio automobilio, kliudė automobiliu, stovėjusį „Audi“, nulaužė vairuotojo dureles. Žmonės nenukentėjo, apgadinti automobiliai.

Kovo 30 d. apie 18 val. 5 min. Alytuje, Jurgiškių g., įvykus techniniam įvykiui, „Toyota“ markės automobilį vairavęs vyras (gim. 1964 m.) vartojo alkoholį po techninio eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo. Vairuotojui nustatytas 2.09 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Kovo 30 d. apie 19 val. Alytaus r., Makniūnų k., namuose, vyras (gim. 1974 m.) sumušė moterį (gim. 1990 m.), o pastaroji, gindamasi, sužalojo vyrą. Vyras, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai, o moteris į gydymo įstaigą nesikreipė. Abu asmenys uždaryti į Alytaus apskr. VPK sulaikymo patalpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Kovo 30 d. gautas moters (gim. 1968 m.) pareiškimas, kad įsibrovus į sodyboje, Lazdijų r. Seirijų sen. Buteliūnų k., esantį ūkinį pastatą, iš vidaus pavogta 80 vnt. traktoriaus vikšrinės važiuoklės dalys. Nuotolis – 1 600 eurų.

Kovo 30 d. apie 23 val. Alytaus r. Punios sen. Medukštos k., reaguojant į iškvietimą dėl triukšmo. Sulaikant agresyvų, teisėtų policijos pareigūno reikalavimų nevykdantį vyrą (gim. 1987 m.) Alytaus apskr. VPK Reagavimo sk. tyrėjas susižalojo rankos plaštaką.

Kitos naujienos

Kokie pagrindiniai iššūkiai buvo šią kadenciją Europos Parlamente, Europos saugumas, karas Ukrain...

Su Alytaus Sakalėlio pradinės mokyklos 2C klasės moksleiviais susitinkame radijo stotyje FM99. Va...

Alytuje gyvenantys vaikų tėvai ir toliau ieško būdų, kaip išlaikyti savo vaikus darželiuose. Nors...

Alytaus policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl galimo moters išžaginimo Alytuje. Kaip pranešė Alytaus ap...