Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Pasidalinkite savo velykinėmis namų dekoracijomis!

Velykos jau čia pat: pasidalinkite savo namų puošybos idėjomis! Velykos – tai ne tik pavasario atgimimo, bet ir šiltų šeimos susitikimų, jaukios namų atmosferos šventė. Kiekvienais metais puošiame namus, stengdamiesi sukurti ypatingą, džiaugsmingą nuotaiką.

Šiemet kviečiame jus pasidalinti savo velykinio dekoro idėjomis su mumis! Siųskite mums nuotraukas, kaip puošiate savo namus Velykoms, ir įkvėpkite kitus!

Erika Juskauskaitė Bucevičienė: „mūsų tradicija prieš Velykas važiuoti į mišką rinkti gamtos grožybių ir iš jų sukurti velykinį stalo papuošimą”.

Puoškite savo namus Velykoms, atskleiskite savo fantaziją ir kūrybiškumą – kurkite margučių kompozicijas, velykinius vainikus, stalo dekoracijas, naudokite įvairias spalvas ir aksesuarus. O dekoro nuotraukomis pasidalinkite Facebook’o komentaruose. Jūsų nuotraukas publikuosime specialiame galerijoje socialiniuose tinkluose. Tegul jūsų namai būna kupini šviesos, džiaugsmo ir velykinės nuotaikos!

Jurgita Kundrotienė – „Velykų belaukiant kiekvienų metų tradicija pasidaryti velykinę kompoziciją. Artėjant pavasario šventei visiems linkiu: viltingų, džiugių ir Dievo malonėmis gausių šv. Velykų! Susibūrę kartu su širdžiai artimais žmonėmis švęskime ir dalinkimės pakilia nuotaika, gerumu ir meile”.

Ką galite nufotografuoti: Velykinius margučius ir jų dekoravimo procesą. Velykinius vainikus ir kitas durų dekoracijas. Velykines stalo dekoracijas – gėles, žvakes, servetėles, indus ir kt. Velykinius kampelius ar erdves jūsų namuose. Savo visą įeimą, kuriančią velykinius darbelius. Būkite kūrybiški ir drąsiai dalinkitės savo idėjomis!

Liuda Tichonovienė: „daug stiprių stiprių margučių ir džiaugsmo kupinų minučių. Daug šviesių, gražių minčių ir laiko su mylimais kartu”.

Taip pat dalijamės savo klausytojų siųstomis nuotraukomis, kur namai jau kvepia Velykomis. Pasidžiaukite ir pasisemkime idėjų namų puošybai! Daugiau nuotraukų rasite mūsų Facebook’e.

Kitos naujienos

Kokie pagrindiniai iššūkiai buvo šią kadenciją Europos Parlamente, Europos saugumas, karas Ukrain...

Su Alytaus Sakalėlio pradinės mokyklos 2C klasės moksleiviais susitinkame radijo stotyje FM99. Va...

Alytuje gyvenantys vaikų tėvai ir toliau ieško būdų, kaip išlaikyti savo vaikus darželiuose. Nors...

Alytaus policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl galimo moters išžaginimo Alytuje. Kaip pranešė Alytaus ap...